Film Dlaczego mnie nie kochasz? W roli głównej Jennifer Lawrence w A24

Jennifer Lawrence zagra w filmie czemu mnie nie lubisz?, na podstawie powieści graficznej Paula B. Rene.

A24 nabyło prawa do komedii science-fiction Raineya, która opowiada historię nieszczęśliwej pary w życiu osobistym i zawodowym, dopóki nie zorientują się, że ich rzeczywistość nie jest taka, jak się wydaje i mogą istnieć alternatywy. Powieść ukazała się w 2023 roku nakładem wydawnictwa Drawn & Quarterly.

Robert Funke, twórca serialu O zostaniu bogiem w środkowej FlorydzieNapiszę.

Lawrence będzie współpracował z Justinem Ciarroccim przy produkcji Excellent Cadaver, komedii wyprodukowanej przez Sony Bez urazy. Lawrence i A24 ogłosili niedawno kolejny projekt – zagadkę morderstwa na podstawie Prawdziwe gospodynie domowe reality show dla Apple — i wspólnie pracowali nad nominowanym do Oscara dramatem most, gdzie zagrała wojskowego wojownika próbującego przystosować się do życia w swojej ojczyźnie. Lawrence była nominowana do czterech Oscarów za aktorstwo i zdobyła ją za główną rolę w filmie poradnik pozytywnego myślenia W roku 2013.

połowa lata Producentami będą także reżyser Ari Aster, Lars Knudsen i Emily Hildner ze Square Peg czemu mnie nie lubisz?. Rainey będzie producentem wykonawczym.

Funke jest reprezentowany przez CAA, Mosaic i Lichtera Grossmana; Rainey i jego powieść graficzna są reprezentowani przez Gersha; Excellent Cadaver reprezentuje LBI.

READ  Gwiazda „Szpitala Ogólnego” Robyn Bernard zmarła w Kalifornii w wieku 64 lat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *