Film Thunderbolts stał się najnowszym filmem Marvela, który uderzył w strajk scenarzystów

filmowanie Błyskawicanadchodzący film Marvel Cinematic Universe skupiający się na antybohaterach serii, został opóźniony z powodu trwającego strajku scenarzystów, Reporter z Hollywood I Czas dostawy raport. Produkcja miała się rozpocząć w nadchodzących tygodniach w Atlancie, ale obecnie oczekuje się, że rozpocznie się dopiero po zakończeniu strajku.

Błyskawica To tylko najnowsza produkcja, na którą wpływ ma trwający strajk Writers Guild of America. Związek reprezentuje prawie 11 500 pisarzy z całego świata filmowego, telewizyjnego i nie tylko Zastrajkowali na początku tego miesiąca W sporze płacowym w epoce coraz bardziej zdominowanej przez przepływ. WGA stara się również uregulować wykorzystanie generatywnej sztucznej inteligencji w pokojach pisarzy.

Podobno wpłynęło to również na produkcję Blade

obok siebie BłyskawicaPojawiły się doniesienia o kilku innych produktach Marvela, które zostały dotknięte strajkiem. wcześniej w tym miesiącu Reporter z Hollywood Mężczyzna To kod Ponowne uruchomienie z udziałem Mahershala Ali było pierwszym dużym filmem, który został zatrzymany z powodu strajku (miał premierę we wrześniu 2024 r., choć nie jest jasne, czy to się zmieni), a także pojawiły się doniesienia o zakłóceniach programów telewizyjnych Marvela. Daredevil: Narodziny na nowo I cudowny człowiek.

Marvel nie jest jedynym studiem, którego projekty są inspirowane przez niesamowitych pisarzy. Notatki terminowe Na tych wczesnych etapach strajku programy telewizyjne zostały dotknięte bardziej niż filmy, a wieczorne talk-show należą do najbardziej znaczących wczesnych ofiar. Uwzględnij projekty, których to dotyczy Żółte kurtkiI Dziwne rzeczyI uciąćI hackiI i nadchodzi gra o tron wersja telewizyjna rycerz żywopłotu.

Błyskawica Pierwotnie miał zostać wydany w lipcu 2024 roku, choć nie jest jasne, czy to się zmieni w wyniku opóźnień w produkcji. W rolach Florence Bowie jako Yelena Belova, Sebastian Stan jako The Winter Soldier, David Harbour jako Red Guardian, Wyatt Russell jako agent USA, Hannah John-Kamen jako Ghost, Olga Kurylenko jako Taskmaster i Julia Louis-Dreyfus jako Valentina Allegra de Fontaine . Jake Schreyer jest online.

READ  Królewski ekspert uważa, że ​​książę Harry poniesie kolejny upokarzający cios po eksmisji ze swojej królewskiej rezydencji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *