Filmowanie zostało przerwane po tym, jak bandyci zaczęli jeździć – Termin

aktualizacja: Policja Chicago wydała oświadczenie w odpowiedzi na strzelaninę, która doprowadziła do zamknięcia grupy FX’s Uzasadnienie: prymitywne miasto.

Departament Policji w Chicago jest zaangażowany w zapewnienie, aby członkowie tętniącej życiem społeczności filmowej i telewizyjnej w mieście mogli bezpiecznie wykonywać swoją pracę. Współpracujemy w ścisłej współpracy z Chicago Film Bureau, Departamentem Spraw Kulturalnych i Wydarzeń Specjalnych oraz Biurem Zarządzania Kryzysowego i Komunikacji, aby zapewnić ekipom produkcyjnym środki, by czuć się bezpiecznie podczas filmowania w dzielnicach miasta”.

Poprzedni: produkcja na obcej walucie Uzasadnienie: prymitywne miasto Został zatrzymany w Chicago po tym, jak dwa samochody, których pasażerowie brali udział w strzelaninie, przebiły się przez barierki parady.

Nikt nie został ranny podczas włamania w środę w nocy, chociaż później znaleziono łuski na planie. Obsada i ekipa upadli na ziemię i ukryli się, gdy wypadek miał miejsce w pobliżu miejskiego parku Douglas. gwiazda Timothy Olifant, który powtarza swoją rolę jako marszałek USA Rylan Givens, był obecny. Mentor powiedział Deadline, że Oliphant chronił asystenta produkcji przed zwolnieniem, ale nie mógł tego zweryfikować.

Grupa została zamknięta w czwartek i dzisiaj jest jeszcze ciemno. Oczekuje się, że produkcja zostanie wznowiona w poniedziałek.

Wypadek zdarzył się dzień później Członek załogi został zastrzelony Na stronie nowojorskiej grupy serialu NBC Prawo i porządek: przestępczość zorganizowana.

Timothy Olyphant w „Uzasadnionym” wydaniu FX z 2015 roku
Grupa Everetta

Serial jest ograniczony do ośmiu odcinków Uzasadnienie: prymitywne miasto To część sukcesu FX na lata 2010-15 uzasadnienie Opiera się na powieści kryminalnej Elmore Leonard Prymitywne miasto: południe w południe w Detroit. Dzieje się siedem lat po zakończeniu uzasadnienie Podąża za Givensem po tym, jak opuszcza Kentucky do swojego nowego domu w Miami. Widzowie zobaczą, jak Givens równoważy życie jako bramkarz i ojciec 14-letniej Willi w niepełnym wymiarze godzin, grał wcześniej Prawdziwa córka Olyphanta, Vivian.

wcześniej zapowiedziana obsada W jej skład wchodzą Aunjanue Ellis, Boyd Holbrook, Adelaide Clemens, Vondie Curtis Hall, Marin Ireland, Victor Williams i Norbert Leo Butz.

Oliphant jest również producentem wykonawczym wraz z reżyserami i scenarzystami Dave’em Andronem i Michaelem Dinerem, a także oryginalnym twórcą Grahamem Yostem, reżyserującym Dinner. Uzasadnienie: prymitywne miasto Wyprodukowane przez Sony Pictures Television i FX Productions.

READ  Płacząca Sharon Osbourne ujawnia, że ​​​​Ozzy ma wirusa COVID, a Flying Home będzie z nim

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.