Finały NBA 2022: Mecz 5 vs. Po zwycięstwie w Celtics Steve Kerr powiedział Warriors: „Zamierzamy to zakończyć w Bostonie.

Obrazy Getty

Trzy mecze w finale NBA, The Boston Celtics Był żołnierze złotego Stanu Na piętach. Z przewagą 2-1 w czwartym meczu i własnym tłumem przed sobą, Boston miał szansę objąć prowadzenie w finale i odłożyć na bok zwycięstwo z mistrzostw 2022.

To najwyraźniej nigdy się nie zdarzyło. Od tego czasu Celtics nie wygrali meczu, a teraz, gdy seria wraca do Bostonu, trener Warriors Steve Kerr wysłał wiadomość do swoich piłkarzy. „Zdobędziemy to w Bostonie” – powiedział Kerr Warriors w szatni po wygranej w Game6. „Skończymy to w Bostonie”.

Jak mówi Kerr, nie działa to dokładnie jako ogólna gwarancja. Nie jest to coś, z czego media są dumne. To nie jest nowość dla Celtics. Jedna nadzieja jest taka, że ​​podzieli się ze swoim zespołem po dwóch kolejnych zwycięstwach. Po obejrzeniu swoich graczy w dwóch ostatnich meczach wiedział, że mogą zakończyć grę w czwartkowy wieczór.

A biorąc pod uwagę historię Złotego Państwa? Nie chcą ryzykować w grze 7 możliwe.

Ostatnio w finale w 2016 roku prowadził 3-2 Kawalerowie z Cleveland. Seria zakończyła się porażką w siódmym meczu na ojczystej ziemi, kładąc kres 73-zwycięskiemu sezonowi Golden State. Boston wygrał już jeden mecz w San Francisco z tej serii. Byli lepszym zespołem szosowym (6-5) niż ich własny zespół po sezonie (8-4). Weterani wojenni nie mogą niczego brać za pewnik. Wygrałem dwie gry z rzędu. Nie ma potrzeby utrudniać tego, niż jest to konieczne. Weźmy trzecią grę z rzędu, są to mistrzowie NBA 2022.

READ  Trump powiedział, że Pence nie może zmienić wyborów, ale nadal wywiera na niego presję, pyta komisja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.