Galaxy S24 ma edytor zdjęć AI podobny do Magic Eraser w Pixel 8.

Ostatnia aktualizacja: 1 stycznia 2024 o 06:53 UTC+01:00

Samsung jest gotowy na wprowadzenie na rynek w tym miesiącu flagowego modelu premium Galaxy S24. Niedawno wyciekające zdjęcia tac SIM ujawniły nowe opcje kolorystyczne, w tym debiut Galaxy S24 i Galaxy S24+. Ponadto wszystkie szczegóły dotyczące całej linii Galaxy S24, czyli Galaxy S24, Galaxy S24+ i Galaxy S24 Ultra. Teraz nowy raport twierdzi, że Samsung doda do serii Galaxy S24 narzędzie do edytowania zdjęć generatywnej AI, podobne do tego, które widzieliśmy już w Google Pixel 8.

Oczekuje się, że seria Samsung Galaxy S24 będzie wyposażona w funkcje sztucznej inteligencji. Jednym z godnych uwagi narzędzi AI jest narzędzie do edycji zdjęć oparte na sztucznej inteligencji, które może dać Pixelowi 8 szansę na wygraną. Jak wynika ze szczegółów udostępnionych przez przeciekającego Tajemniczy Łubin w XLista funkcji zawiera nową edycję generatywną, o której spekulowano już w poprzednich przeciekach.

Nowa funkcja Samsung Generatywnej Edycji pomoże użytkownikom wypełnić puste miejsca na zdjęciu

Na podstawie nowych informacji nowe narzędzie do edycji zdjęć AI będzie dostępne na wszystkich urządzeniach Galaxy S24. Narzędzie do edycji zdjęć Galaxy S24 Generative AI pomaga usuwać i przenosić niechciane obiekty na zdjęciach. Warto zauważyć, że może wykorzystywać sztuczną inteligencję do wypełniania pustych przestrzeni na zdjęciu, tworząc nowy obszar poza oryginalnym zdjęciem.

Na razie wygląda na kopię narzędzia Google Magic Editor i spekuluje się, że narzędzie do generatywnego edytowania zdjęć AI w Galaxy S24 będzie działać równie dobrze. W opisie wskazano także, że aby móc skorzystać z narzędzia do edycji zdjęć Generative Edit AI, użytkownicy Galaxy S24 muszą być zalogowani przy użyciu konta Samsung i posiadać aktywne łącze internetowe. Ta funkcja nie jest w pełni oparta na płycie i do działania wymaga dostępu do chmury.

READ  Wielka ława przysięgłych w Georgii wniosła akt oskarżenia w sprawie fałszowania wyborów przez Trumpa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *