George Strait bije rekord frekwencji na koncercie w Teksasie

– Co się dzieje ze wszystkimi? Legenda country, George Strait, powiedział rekordowej liczbie 110 905 fanów kupujących bilety, którzy zebrali się dziś wieczorem (15 czerwca) w Kyle Field firmy Texas A&M na College Station. „Mamy tam Aggie? O tak! Wstyd mi to powiedzieć, ale to mój pierwszy raz na Kyle Field… Cholera! Po prostu zaproś mnie ponownie, a przyjdę!”

Bada

Bada

Oglądaj najnowsze filmy, wykresy i aktualności

Oglądaj najnowsze filmy, wykresy i aktualności

Kilka minut wcześniej mieszkaniec Teksasu ustanowił rekord frekwencji na koncercie w USA zorganizowanym wcześniej przez Grateful Dead, w którym wzięło udział 107 019 fanów podczas ich występu w Raceway Park w New Jersey w 1977 roku. Szerokość cieśniny również I Nowy rekord Texas A&M Kyle Field w pojedynczym wydarzeniu (poprzednio ustanowiony 11 października 2014 r. na poziomie 110 633 w meczu Texas A&M vs. Ole Miss) z udziałem 110 905 fanów na George Strait: The King at Kyle Field z gośćmi specjalnymi i inni mieszkańcy Lone Star i ich koledzy z MCA, Parker McCollum i Katie Offerman.

George Strait ustanowił wiele rekordów w swojej znakomitej karierze: większość singli nr 1 dowolnego artysty dowolnego gatunku, jedyny artysta, który co roku od 30 lat znajduje się w pierwszej dziesiątce list przebojów, najwięcej albumów nr 1, złotych i platynowych albumów Historia muzyki country obejmująca 20 z jego ogromnych 60 hitów.

Przed występem Strait zadebiutował dwoma nowymi utworami: „MIA in MIA” i „The Little Things”, oba ze swojego nadchodzącego albumu. kowboje i marzyciele, Jego 31. album dla MCA Nashville, który ukaże się 6 września.

Pozostałe daty koncertów Strait na rok 2024 można znaleźć poniżej. Więcej informacji można znaleźć na stronie georgestrait.com.

READ  Film Super Mario Bros. po cichu wypuszcza dwa kolejne zwiastuny

6/29 Stadion Rice-Eccles Salt Lake City, Utah
13.07 Ford Field Detroit, Michigan
7/20 Pole żołnierza Chicago, Illinois
Stadion Allegiant 12/7 w Las Vegas, Nevada

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *