George Strait tworzy historię koncertów dzięki największemu biletowanemu występowi

W Teksasie wszystko jest większe. Zapytaj George’a Straita.

Ikona muzyki country przeszła do historii dzięki sobotniemu koncertowi w Kyle Field na College Station, podczas którego zagrał utwory country Rekordowa liczba 110 905 fanów. Przedstawienie ustanowiło rekord Stanów Zjednoczonych pod względem zarezerwowanego koncertu, zorganizowanego wcześniej przez Grateful Dead koncertem w 1997 roku w Raceway Park w New Jersey.

„Mamy tam kilka Aggies? O tak!” Street powiedział podczas ceremonii: Za każdą koronę, odnosząc się do zespołu Texas A&M University. „Wstyd mi to powiedzieć, ale to mój pierwszy raz na Kyle Field. Po prostu zaproś mnie ponownie!”

Trasa Cieśniny Jerzego: Każda z ikon kraju zagrała podczas trasy koncertowej w 2023 roku

Koncert pobił także rekord najchętniej odwiedzanego pojedynczego wydarzenia na Kyle Field, pokonując nawet drużynę piłkarską Aggies. Rekord meczu piłkarskiego został ustanowiony 11 października 2014 r., a 110 663 fanów było obecnych na przegranym 35:20 meczu drużyny Texas A&M z rywalem z SEC West, Ole Miss. Strait pobił także swój własny rekord w Teksasie 7 czerwca 2014 r., kiedy wykonano go do 104 793 na stadionie Arlington AT&T.

Na obecną trasę po Fiordach pozostały cztery daty. Kolejny koncert zaplanowano na 29 czerwca na stadionie Rice-Eccles w Salt Lake City.

Więcej aktualności z koncertów: Madonna przyciąga 1,6 miliona fanów bezpłatnym koncertem w Brazylii kończącym swoją świąteczną trasę

Wśród osób obecnych na sobotniej ceremonii był nowy główny trener piłki nożnej Texas A&M Mike’a Elko I senatora Teda Cruza. Elko udostępnił zdjęcie swoich miejsc w lokalu, gdy zapytano go, czy weźmie udział w wydarzeniu innego rodzaju: meczu baseballowym Texas A&M College World Series przeciwko Florydzie w Omaha w Nebrasce. Mecz został poważnie opóźniony z powodu warunków pogodowych, co spowodowało walkę trenera Aggies.

READ  Rozwiąż zagadkę ucieczki dziewcząt z Zagłady po 84 latach

„Bawię się na Kyle Field” – napisał Elko. „Ale będę tam, aby wspierać @AggieBaseball, kiedy skończymy”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *