Gerrit Cole zapewnia, pomaga Yankees odzyskać siły w porównaniu ze Strażnikami w rozgrywce, w której zwycięzca bierze wszystko.

Gerrit Cole Zrobił swoją część. The Jankesi As rzucił siedem inningów i pozwolił ujarzmić tylko dwa runy Strażnicy z Cleveland, 4-2 w Major League Championship Game Series 4 i narzucić zwycięzcę bierze wszystko w Game Five w poniedziałek wieczorem. Zwycięzca awansuje do konfrontacji Houston Astros w ALCS.

Był to znajomy zestaw postaci, które wychowują Yankees w serialu. Każde zwycięstwo Yankees w serii zostało przypisane Cole’owi. A Harrison Bader Wprowadzając przestępczość z powrotem do Nowego Jorku, dwubiegowy pas Homera jest jego trzecim w serii. Yankees strzelili wcześnie Cal QuantrellPotem Cole wziął go stamtąd. Pozwolił na jeden przejazd w trzeciej i czwartej połowie, ale trzymał go z dala od kłopotów i dał trenerowi Aaronowi Boone’owi długość, której desperacko potrzebował.

Boone zwrócił się do Claya Holmesa i dostał bezbramkową oponę po tym, jak odmówił jej użycia podczas dziewiątego krachu Yankees w meczu 3. Andy Peralta Wygrana zamknięta.

Cleveland dostał co najmniej jedno trafienie z pierwszych sześciu, ale tylko Josh NaylorHomer był w czwartej klasie dodatkowej. To była niezapomniana podróż wokół zasad, jeśli nic więcej. Naylor po raz pierwszy na imprezie rzuciła wokół „Shake Baby”.

Teraz, w jednej sekundzie, seria szybko powróci na Bronx w poniedziałek na decydujący mecz 5. Zasadniczo oczekuje się, że obie drużyny skorzystają z Bullpen Games. Zawodnik Yankees Nestor Curtis Jr. – którego drugi mecz został opóźniony przez deszcz – może być dostępny do zadania wielozadaniowego. Gdyby Cleveland używał startera do wielu ról, prawdopodobnie byłby to Aaron Seval.

The Gra 2 przełożona ona ma Zranieni przez kontuzje Yankees mieli ciężki pojedynek z Cleveland Relief Corps i w pełni uzbrojonym Terrym Franconem. Grałem kaskader w sobotni wieczór, jak Mistrz Guardians Playoff Oscar Gonzalez Bieg w dziewiątym inningu przeciwko zawodnikom wagi średniej Yankees zakończył się singlem.

READ  Utah Jazz chcieli ogromnego zwrotu z handlu All-Star Rudym Gobertem i osiągnęli to

Gra 5 odbędzie się w poniedziałek o 19:07 czasu wschodniego na TBS.

[Full updated MLB playoff TV schedule]

Chcesz śledzić główne wydarzenia z października? Mam cię przy sobie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.