Giants-Colts „Kudos & Wet Willies”: Playoff Party Edition

Niedziela była meczem play-off dla New York Giants, którzy zakwalifikowali się do postseason po raz pierwszy od 2016 roku, wygrywając 38-10 z Indianapolis Colts. Przejdźmy do naszej recenzji „Kudos & Wet Willies”, w której jest dużo pochwał i niechętnie mało krytyki.

Uznanie dla…

Daniel Jones – To, co Jones zrobił w niedzielę, jest tym, co powinni zrobić dobrzy pomocnicy – ​​poprowadzić swoją drużynę do wygrania meczów, które muszą wygrać. Tak, kucyki są straszne. Mimo to Giganci wciąż musieli je wykorzystać. Jones upewnił się, że tak.

Napisałem większość niedzielnej nocy Kolumna „W co wierzę”. O Jonesie, więc nie będę się tutaj zagłębiał w szczegóły. To jednak był Jones w najlepszym wydaniu. Cztery przyłożenia – dwa podania, dwa biegi. używając swoich nóg. Pokaż wytrzymałość.

Jones zdobył szacunek kolegów z drużyny i trenerów. Zdobył szacunek kibiców MetLife Stadium skandujących jego imię w niedzielne popołudnie. Bez względu na to, gdzie opowiadałeś się za Jonesem w przeszłości lub jak oceniałeś jego przyszłość, mam nadzieję, że przynajmniej zasłużył na twój szacunek za to, co zrobił dla Giants w tym roku.

Richie James – Kolejny ważny mecz Jamesa z siedmioma przyjęciami na siedem bramek z 76 jardów i przyłożeniem. James jest swego rodzaju symbolem tego zespołu Giants. Nikt nie oczekiwał od niego wiele, ale na początku sezonu spisywał się naprawdę dobrze, miał problemy w środku i odbił się z wściekłością w ostatnich tygodniach.

Jones jest teraz remisowany z Saquonem Barkleyem w prowadzeniu zespołu w przyjęciach z 57 i ma 569 jardów odbierających. Ma również cztery przyłożenia, remisując z Isaiahem Hodginsem o prowadzenie zespołu.

Pokaż również ładny wygląd tła:

Landon Collins – jedyny zawodnik w składzie, który był z Giants, kiedy ostatni raz walczyli w meczu play-off w 2016 roku, Collins wybrał szóstkę z 52 jardów, co prawie przypieczętowało porozumienie w niedzielę, dając wynik 21-3 w drugi kwartał.

READ  *AKTUALIZACJA* Louisville Football spodziewa się silnego składu rekrutów w ten weekend

Collins to jedna z wielu historii odkupienia Gigantów w latach 2022-23. Nie miał pracy na początku tego roku, dołączył do drużyny treningowej Giants i zanurzył się tam, ucząc się nowej pozycji, a teraz pojawił się jako zawodnik wspierający.

Kayvon Thibodeaux – Thibodeaux nadał defensywny ton pierwszej grze Colts, przypinając Zacka Mossa do straty 3 jardów. Skończył dzień z workiem, obronionym podaniem, uderzeniem rozgrywającego i pięcioma wślizgami, w tym dwoma przegranymi.

Thibodeaux wywołał poruszenie, tworząc śnieżnego anioła obok powalonego Nicka Folesa po zwolnieniu w drugiej kwarcie, które wyrzuciło weterana rozgrywającego z gry. Nie zabiłbym za to Thibodeaux – oglądając powtórkę, jest dla mnie jasne, że Thibodeaux nie wiedział, że Foles jest kontuzjowany.

Isaiah Hodgins – Cztery przyjęcia, w tym przyłożenie, dla Hodginsa. Hodgins był rewelacją, odkąd Giganci wezwali go do zwolnienia.

Saquon Barkley – To nie był wielki mecz dla Barkleya (12 prowadzących na 58 jardów; dwa przyjęcia na -5 jardów). Jednak miał kilka dużych biegów, gdy gra była wciąż wątpliwa i zakończył z 1312 jardami w biegu w ciągu roku, co było jego najlepszym wynikiem w karierze w sezonie.

Dexter Lawrence – Zastanawiam się, czy ktoś kiedykolwiek zrobił coś takiego trzykrotnemu strażnikowi All-Pro, Quentonowi Nelsonowi:

Lawrence był jak zwykle rujnującym grę sobą. Skończył z workiem, trzema trafieniami rozgrywającego i pięcioma wślizgami (dwa za przegraną).

Giganci przechodzą ochronę – Giants odetchnęli z ulgą, gdy Colts postawili na IR Yannicka Ngakoye (9,5 sacks) w defensywie, ale w niedzielę jedno z jego najlepszych podań pochodziło od Daniela Jonesa. Nigdy nie został wyrzucony z boiska i tylko dwa razy był kontuzjowany

Briana Double’a – Trener pierwszego roku jest głównym powodem, dla którego Giants, zespół, który bardzo niewielu uważa, że ​​ma szansę być dobry w tym sezonie, jest w fazie play-off. To naprawdę „podziw” dla pracy Dabolla przez cały sezon. Może nie zostanie trenerem roku, ale zdecydowanie powinien zdobyć kilka głosów.

READ  Dyrektor naczelny Vikes nie rozważał handlu Justinem Jeffersonem

Tłum na stadionie MetLife Obecni na stadionie kibice Giants wnieśli energię od samego początku. Stadion „przeskakuje przez wszystkie cztery kwartały”, powiedział ofensywny liniowy Nick Gates. Fani Giants Sunday czekali długo iz pewnością odpuścili.

Mokry Willis Do…

Relacja z meczu Giants Giganci nadal walczyli w tej dziedzinie. Zrezygnowali z trzech powrotów na 100 jardów (33,3 jarda na powrót) Dallas Flowers, a weteran rozgrywający Graham Gano musiał zmierzyć się z jednym z nich.

Darius Slayton – Po złapaniu podania Jonesa w pierwszej połowie drugiej połowy, Slayton grzebał. Gdy Giants prowadzili 24-6, a fani MetLife byli gotowi do świętowania, pomyłka Slaytona tymczasowo wstrzymała świętowanie. Lepszy zespół niż Indianapolis mógłby wykorzystać to jako trampolinę do powrotu w drugiej połowie. Oczywiście otchłani Colts nie byli w stanie strzelić gola, a potem Giants wznowili atak.