Głosowanie w Dominium wygrało kluczową decyzję w sprawie przeciwko Fox News

Sędzia Sądu Najwyższego w Delaware, Eric Davis, odmówił w czwartek w przełomowym orzeczeniu odrzucenia sprawy głosowania Dominion przeciwko Fox News.

Werdykt pozwoli teraz Dominionowi znaleźć szczegółową komunikację w Fox News podczas zbierania dowodów w sprawie, a firma będzie mogła przesłuchiwać kluczowe osoby w sieci pod przysięgą.

W tym momencie sąd musi uznać twierdzenia Dominion dotyczące Fox News za prawdziwe.

Davis wezwał jednak do wydania 52-stronicowej opinii, mówiąc, że Fox News mógł przekrzywić swoje relacje, aby podżegać do oszustw wyborczych, wiedząc, że zarzuty są fałszywe.

Sędzia zauważył, że spikerzy i dyrektorzy Dominion Network zostali ostrzeżeni o raportach świadczących o powszechnych zarzutach o fałszowanie głosów po porażce Donalda Trumpa w reelekcji.

„Jednakże Fox i jego korespondenci nadal skarżą się na udział Dominion w roszczeniach dotyczących oszustw wyborczych bez zgłaszania e-maili Dominion… Wydaje się, że Fox odmówił zgłoszenia kontrdowodów, w tym dowodów sądowych.

Sąd odrzucił twierdzenia Fox News, że może dyskutować o oszukańczych spiskach wyborczych przez doradców Trumpa na zasadach zawartych w komunikacie prasowym.

W oświadczeniu Fox News powiedział: „Jak utrzymujemy, Fox News wraz z każdą organizacją prasową w całym kraju aktywnie omawia główne wiadomości dotyczące bezprecedensowych wyborów w 2020 r., zapewniając dogłębny raport i jasną analizę każdej historii. są zdeterminowani, aby się przed nimi bronić.”

„Wielkie kłamstwo” o firmie technologii wyborczej Dominion Giuliani o oszustwach wyborczych
Postacie Fox News pozwane W tym Tucker Carlson, Jeanne Pro, Sean Hannity i ich goście na żywo Rudy Giuliani, Sidney Powell i Mike Lindell Rozpowszechnianie kłamstw na temat oszustwa, które wpłynęło na działalność Dominion w wyborach w 2020 roku. Jest to jeden z wielu pozwów, jakie Dominion wytoczyła prawicowym pozwom od czasu wyborów i jest dużym sukcesem firmy.

Ponieważ obie strony zbierają dowody, sprawa zmierza w kierunku ostatecznego werdyktu. Sędzia wciąż zastanawia się, czy Dominion można uznać za dobrze znaną firmę, zapewniającą pewną ochronę na mocy ustawy Fox News Act.

READ  Capcom ogłasza kontynuację Street Fighter nowej generacji, przywrócenie wycofania

– Oliver Darcy przyczynił się do powstania tego raportu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *