Główny artysta Starfield mówi, że ogólna estetyka gry to „NASA-Punk”

Główny artysta Starfield, Istvan Pely, ujawnił, że nadrzędną estetyką nadchodzącego kosmicznego RPG Bethesdy jest „NASA-Punk”.

Porozmawiaj z Billym i poprowadź animatora Ricka Vicensa Przewód Xbox Opowiada o tym, jak ten termin naprawdę zaczął żyć własnym życiem i pomógł ukształtować dzisiejsze Starfield.

„Na początku tego projektu, kiedy próbowaliśmy stworzyć ogólną estetykę tej gry, ukuliśmy termin „NASA-punk”, aby opisać bardziej spójny i możliwy do odniesienia świat uniwersum science-fiction” – mówi Bailey. Zależało nam na bardzo realistycznym doświadczeniu. Możesz narysować granicę od obecnej technologii kosmicznej i przenieść stamtąd do przyszłości, aby była wiarygodna i niezawodna”.

„Naprawdę ekscytujące jest to, jak dobrze trzymamy się tej koncepcji” – dodał Vicens. „Kiedy powiedziałem NASA-Punk, zespół techniczny może natychmiast wziąć te dwa słowa i sprawić, by działały. To było po prostu idealne określenie na nasz kierunek artystyczny i utrzymanie wszystkich w tym samym przepływie i pracy w spójnym stylu. Dla mnie to po prostu kliknąłem. Myślę, że na początku projektu to określenie było dla nas niezwykle ważne”.

Wykład „NASA-punk” był częścią artykułu zapowiadającego ekskluzywną, sygnowaną Starfield Art Endowment, która zostanie przyznana Członkowie konstelacji Szansa na wygranie ekskluzywnej, wysokiej jakości grafiki podpisanej przez artystę Mike’a Botkosa i reżysera gry Todda Howarda.

Oglądałem Dzienniki byłego dyrektora artystycznego dewelopera Starfield, Matta Carofano, opowiadającego o tym, że Starfield jest „bardziej spójną i fundamentalnie ustawioną grą wokół eksploracji”. Teraz mamy termin, który odpowiada tej filozofii.

Premiera Starfield zaplanowana jest na 11 listopada 2022 r. Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź, co może zawierać kolekcjonerska edycja gry i dlaczego Howard powiedział, że Starfield powstał teraz lub nigdy.

READ  Chińscy żałobnicy zwracają się do sztucznej inteligencji, aby pamiętać i „wskrzeszać” bliskich | Sztuczna inteligencja (AI)

Masz dla nas wskazówkę? Chcesz omówić potencjalną historię? Wyślij e-mail na adres [email protected].

Adam Pankhurst jest autorem wiadomości dla IGN. Możesz śledzić go na Twitterze Umieść tweeta i dalej Skurcz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *