God of War Ragnarok „nie jest gotowy na zaangażowanie”, gdy deweloper dostarcza aktualizację na PS5 i PS4 Sequel

Jak już wiesz, Bóg wojny (2018) Dziś obchodzi swoją czwartą rocznicę (20 kwietnia w momencie pisania). Niektórzy fani myślą, że Prawdopodobnie Zdobądź mięsistą aktualizację w sequelu, Bóg wojny Ragnarokw ramach uroczystości – ale tak się nie stało.

Mówiąc najprościej, deweloper Sony Santa Monica Studio twierdzi, że gra nie jest jeszcze gotowa na pokaz, chociaż firma powtarza, że ​​jej zespoły nadal ciężko pracują nad oczekiwaną wyłącznością PlayStation.

W krótkiej aktualizacji wideo dyrektor kreatywny Cory Barlog zapewnia: „Gwarantuję, że w chwili, gdy będziemy mieli coś, czym będziemy gotowi się podzielić, podzielimy się tym z wami”. Coś nam mówi, że następny koncert Ragnaroka będzie Duży.

tyle ile jest warte, God of War Ragnarok jest wciąż zaplanowany na 2022 r.. Do tego momentu Sony było bardzo nieugięte, że tegoroczne okno premiery pozostanie płaskie, ale wygląda na to, że będziemy potrzebować daty w stosunkowo niedalekiej przyszłości. Wcale nie bylibyśmy zaskoczeni, gdyby Ragnarok przebłysnął latem z ponownie ujawnionym szumem.

Nie możesz się doczekać Ragnaroku? Powiedz nam, co myślisz o czterolatku God of War w naszej ankiecieNastępnie chwyć siekierę i ogol głowę w sekcji komentarzy poniżej.

READ  PSA: Kupowanie Xbox Series X (wreszcie) właśnie stało się łatwiejsze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.