Gospodarz Złotych Globów Joe Coy brutalnie żartuje z księcia Harry'ego i Meghan Markle podczas ceremonii w 2024 roku

Komik Joe Koy zadziwił gwiazdy Hollywood żartem na temat księcia Harry'ego i Meghan Markle podczas rozdania Złotych Globów.

Filipińsko-amerykański komik nie powstrzymywał się od swojego pierwszego wystąpienia w roli gospodarza corocznej gali rozdania nagród – pracę, którą dostał zaledwie dwa tygodnie temu – i której znalazł się wśród zwycięzców. Zabójcy Księżycowego Kwiatu gwiazda lilia Gladstone, Przedstawiciel Oppenheimera Murphy W Sukcesja Kierana Culkina, Sarah Snook i Matthew Macfadyena.

Po podekscytowanym wejściu na scenę Cowie naśmiewał się z Leonarda DiCaprio, Bradleya Coopera i aktora z Saltburn Barry’ego Keoghana, a następnie skupił się na Harrym i Meghan.

Śledź na żywo aktualizacje Złotych Globów 2024 tutaj

„Harry i Meghan Markle otrzymali miliony dolarów za absolutnie nic nierobienie – i to tylko za pośrednictwem Netflix” – powiedział publiczności, która w odpowiedzi roześmiała się. Kamera skupiła się na dyrektorze generalnym serwisu streamingowego, Tedzie Sarandosie, po tym, jak opowiedział żart. Zarówno Harry, jak i Meghan nie byli obecni na ceremonii.

Joy mówiła o filmie dokumentalnym Netflixa, Harry'ego i Meghanktóry ukazał się w grudniu 2022 r. i zebrał mieszane recenzje, podczas którego duet omawiał decyzję o ustąpieniu ze stanowiska pracujących członków rodziny królewskiej.

Jego żart, który widzowie określili jako „brutalny”, nastąpił po uznawanym za burzliwy rok dla byłej rodziny królewskiej, która w 2023 r. napotkała wiele przeszkód zarówno zawodowych, jak i osobistych.

Podczas gdy pamiętnik Harry'ego dodatkowy Stała się bestsellerem, a inne ich projekty nie okazały się tak udane. Po podpisaniu w 2020 roku lukratywnej trzyletniej umowy z platformą do strumieniowego przesyłania muzyki Spotify o wartości 18 milionów funtów, niecały rok później ogłoszono, że ich podcast będzie zatytułowany Prototypyzostał upuszczony.

READ  Robert Eggers w The Northman: Reżyseria to „szalona” praca

W ramach umowy duet planował hostować i produkować kilka podcastów, ale Prototypy Nie przedłużono go na drugą serię, a ich umowa została rozwiązana – z Billem Simmonsem, szefem Spotify ds. innowacji i monetyzacji podcastów, nazwał później tę parę „włóczęgami”.

We wtorek (12 grudnia) pojawiła się także akcja charytatywna pary. Archwella – nazwana na cześć ich czteroletniego syna Archiego i założona w 2020 r. – w ciągu jednego roku odnotowała spadek darowizn o prawie 10 milionów funtów.

Logo Amazona Prime

Dzięki Amazon Prime Video możesz uzyskać dostęp do nieograniczonej transmisji strumieniowej filmów i programów telewizyjnych

Zarejestruj się już teraz i skorzystaj z bezpłatnego 30-dniowego okresu próbnego

Subskrypcja

Logo Amazona Prime

Dzięki Amazon Prime Video możesz uzyskać dostęp do nieograniczonej transmisji strumieniowej filmów i programów telewizyjnych

Zarejestruj się już teraz i skorzystaj z bezpłatnego 30-dniowego okresu próbnego

Subskrypcja

MEGHAN Markle i książę Harry byli obiektem brutalnego żartu podczas Złotych Globów

(Getty Images na galę Roberta F. Kennedy’ego 2022)

Książę i księżna Sussex opublikowali roczny raport swojej organizacji charytatywnej oraz atrakcyjny film promocyjny przedstawiający ich tegoroczną dobrą pracę, ale została ona zniweczona druzgocącą stratą.

Zeznanie podatkowe złożone w USA wykazało, że darowizny spadły w 2022 r. do nieco ponad 1,6 mln funtów, co stanowi oszałamiający spadek o 8,7 mln funtów w porównaniu z 10,3 mln funtów przekazanych w 2021 r.

Oppenheimera To był największy zwycięzca Złotych Globów, m.in Dziedziczenie I Niedźwiedź Przeglądanie kategorii telewizyjnych. Wydawało się, że Coy nie zrobił wrażenia na Taylor Swift żartem skierowanym do piosenkarki, podczas gdy komik Jim Gaffigan wprawił publiczność w zdenerwowanie kontrowersyjnym żartem skierowanym przeciwko niepieczętowanym aktom sądowym Jeffreya Epsteina.

Pełną listę zwycięzców Złotych Globów 2024 znajdziesz tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *