Gracz Buffalo Bills, Bobby Hart, zawieszony na jeden mecz po uderzeniu trenera Tennessee Titans po meczu

Buffalo, NY – NFL we wtorek zawiesił frontmana Buffalo Bills Bobby Hart W jednym meczu po tym, jak liga stwierdziła, że ​​po poniedziałkowym meczu doszło do zamachu na gracza Titans, ale zamiast tego zaszokował trenera Tennessee.

Zgodnie z ogłoszeniem ligi o zawieszeniu za złamanie zasad niesportowego zachowania, działania Harta zakończyły się zwycięstwem 41-7 Billów. Ani gracz Tytanów, na którym huśta się Hart, ani trener, który uderzył Harta, nie zostali rozpoznani przez NFL.

W liście do Harta John Runyan, wiceprezes NFL ds. operacji piłkarskich, napisał: „Kiedy obie drużyny zmierzały do ​​tunelu, szedłeś prosto przez boisko w poszukiwaniu przeciwnika. Zbliżyłeś się do niego w pobliżu strefy końcowej i trener musiał cię powstrzymywać, podczas gdy inni podawali sobie ręce.

„Kiedy ty i twój przeciwnik znaleźliście się w strefie końcowej w pobliżu tunelu, skonfrontowaliście się z nim i natychmiast machnęliście nim zaciśniętą pięścią, uderzając w głowę trenera Tennessee. Wasze agresywne zachowanie mogło spowodować poważną kontuzję i oczywiście nie odzwierciedla wysokiego poziomu sportowej postawy oczekiwanej od zawodowca.” .

Hart, który w zeszłym sezonie grał z Tytanami w trzech meczach, jest zastępczym ofensywnym liniowym dla Billów. Ponownie podpisał z zespołem roczny kontrakt w kwietniu. Ósmy zawodnik z linii został pierwotnie wybrany przez New York Giants w siódmej rundzie draftu 2015, a także grał dla Cincinnati Bengals. Zagrał w 85 meczach w sezonie zasadniczym i rozpoczął 67. Hart zdobył miejsce na obozie treningowym i przedsezonowym składzie dzięki swojej grze i umiejętności asystowania na wielu pozycjach na linii.

Zagrał 25% ofensywnych ciosów drużyny przeciwko Tytanom, głównie w czwartej kwarcie, gdy mecz był poza zasięgiem, wliczając w to ostatnie przyklęknięcie. Zagrał także siedem snapów specjalnych drużyn.

Hart planuje wznowić zawieszenie, powiedział ESPN, Jeremy Fowler, źródło, do czego ma prawo na mocy układu zbiorowego. Jeśli złoży apelację, przesłuchanie odbędzie się przed Derekiem Brooksem lub Jamesem Thrashem, funkcjonariuszami wyznaczonymi wspólnie przez NFL i NFL. Nie wiadomo, czy Hart zamierza odwołać się od decyzji o zawieszeniu.

READ  Orły vs. Giants, jak oglądać: czas, kanał telewizyjny, strumień, kluczowe pojedynki, wybór play-offów NFL 2023

Hart będzie mógł powrócić do aktywnego składu 26 września po meczu Bills’ Week 3 przeciwko Miami Dolphins.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *