Gracz Super Smash Bros. zbanowany. turniejów po uderzeniu przeciwnikaChociaż gry walki mogą polegać na wymianie ciosów na ekranie, naprawdę musimy trzymać to w grupie.

Gracz Super Smash Bros. zbanowany Ultimate zasilany przez IS | Oro zostaje zawieszony na czas nieokreślony po tym, jak najwyraźniej spoliczkował przeciwnika podczas włoskiego turnieju.

Po przegraniu seta 3-0 i wyeliminowaniu z Dehscension XII, Oro wydaje się wstać i uderza swojego przeciwnika, BestMario, w twarz (prawie wybijając mu okulary), po czym wraca, by wyłączyć swój kontroler, kontynuując siadanie i trzymanie jego głowa.


Wszystko to zostało zarejestrowane w transmisji turnieju na Twitchu, ponieważ osoby znajdujące się w pobliżu graczy szybko zwróciły uwagę na złe zachowanie i poważne naruszenie zasad, które właśnie się wydarzyło.
Organizatorzy Smash Bros Italia wydali oświadczenie po wydarzeniu, w którym ogłosili, że Oro otrzymuje bezterminowy zakaz udziału w turniejach, a inne w regionie prawdopodobnie pójdą w ich ślady, jeśli jeszcze tego nie zrobili.


To całkowicie normalne, że czujesz się przygnębiony po ogromnej stracie, ale tak naprawdę nie możemy położyć swoich rąk na innych ludziach.To zdrowy rozsądek dla zdecydowanej większości społeczności bijatyk, więc to smutne, że wciąż musimy to mówić.


Oro wcześniej wygrał Dehscension XI z historią rywalizacji w Smash sięgającą co najmniej 2016 roku.


Jest również wymieniony jako odpowiedzialny za wydarzenia Start.gg w Smash Bros Italia, w tym weekend, chociaż nie będzie tak w przyszłości.

READ  Wyłącznie: Sprawdź tę piękną nową kartę Lightning w Final Fantasy TCG


Obecnie zbanowany zawodnik nie wydał oświadczenia na temat fizycznej sprzeczki, a BestMario nie wydaje się być aktywny w mediach społecznościowych.


Możesz przeczytać pełne przetłumaczone oświadczenie Smash Bros Italia tutaj Tłumaczenie Yandex poniżej.


W świetle nieprzyjemnych wydarzeń, które miały miejsce dzisiaj podczas turnieju, sztab Smash Bros Italia zdecydowanie potępia działania gracza Oro i dystansuje się od jego zachowania.

Personel jednogłośnie wykluczy gracza ze wszystkich wydarzeń organizowanych przez Smash Bros Italia na czas nieokreślony.

Naszym priorytetem jest troska i utrzymanie zdrowego i bezpiecznego środowiska dla każdego gracza iw tym celu jesteśmy zaangażowani w zapobieganie sprawcom agresywnych zachowań i wyrażamy nasze absolutne wsparcie dla każdego, kto padnie ich ofiarą.

Personel Smash Bros ItaliaDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *