Gracze Elden Ring, którzy wybrali zhakowaną bieliznę, zostali zbanowani

elden pierścień Gracze mogą zostawiać sobie prezenty w komponencie gry wieloosobowej. Czasami jest to piękny element wyposażenia lub potężny miecz. Jednak w innym czasie para bielizny Doprowadzi to do twojego wydalenia.

Bielizna, o której mowa, to niesławne zhakowane szuflady znane jako łoże śmierci Smallsa. Zasadniczo, jeśli znajdziesz na podłodze elegancką parę bielizny, zostaw ją tam. Gracze, którzy zostali zwabieni przez los i schwytani, zgłosili, że zostali „zablokowani wstępu” Pierścień Eldenów. tam bardzo Ostrzeżenia włączone elden pierścień sub redditI Jak zauważył Vice.

„220 godzin później podniosłem bieliznę i było po wszystkim” książki dla jednego gracza.

Zdjęcie: FromSoftware via PL Fighter na YouTube

elden pierścieńPodobnie jak inne gry FromSoftware, obowiązuje ogólna zasada dotycząca urządzeń do noszenia: jeśli oglądasz go na kimś innym, prawdopodobnie też go założysz, tworząc ogromną scenę modową dla fanów. w elden pierścień W szczególności gracze stwierdzili, że Fia – Pani, którą możesz przytulić elden pierścień – Pod sukienką nosi kawałek luksusowej bielizny. Jednak wydaje się, że FromSoftware odcięło bieliznę od najnowszej wersji elden pierścieńA ona wybrała tylko togę i płaszcz na łoże śmierci od Fii.

Ale to nie znaczy, że bielizna jest niedostępna. Szybko odkryj rogatych graczy Że można je włamać do gry. Gracze byli Handlują i błagają się nawzajem, żeby zrzucili majtki we wszystkich obszarach elden pierścień subreddit. Czasami wydaje się, że to wypadek: gracz podnosi przypadkowe przedmioty upuszczone przez nieznajomych i przypadkowo je chwyta.

Teraz niektórzy gracze otrzymują ostrzeżenie: usuń bieliznę lub otrzymaj miękki ban. Miękkie blokowanie oznacza, że ​​gracz może nadal korzystać z trybu wieloosobowego, ale zamiast tego zostaje wrzucony do kolejki „kwarantanny” z innymi graczami, którzy zostali delikatnie zablokowani. W wiadomościach skierowanych do delikatnie zbanowanych graczy publikowanych na Reddit, FromSoft powiedział, że gracze powinni usunąć przedmiot, Czasami usuń cały plik zapisuAby uniemożliwić sobie komentowanie.

Bielizna Fii to nie jedyny nielegalny składnik tego produktu elden pierścieńI Według graczy. Podobno nałożono zakaz Gest „pozycja płodu”. Firma Polygon zwróciła się do wydawcy Bandai Namco w celu uzyskania dodatkowych wyjaśnień.

READ  Recenzja Logi Dock: Połączenia konferencyjne nigdy nie były tak dobre

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *