Gwiazda Twitcha ponownie pęka po wskoczeniu do piany na TwitchConie: Raport – Rolling Stone

Dorosła aktorka i modelka napisała: „Złamałam sobie plecy w dwóch miejscach i miałam dzisiaj operację umieszczenia pręta pomiarowego w celu wsparcia”.

Adriana Czechik – Popularny Skurcz Streamerka i aktorka dla dorosłych – Twierdziła, że ​​złamała kręgosłup w dwóch miejscach i przeszła operację w niedzielę po skoku do piany podczas sobotniego TwitchConu w San Diego Convention Center. Na wydarzeniu pojawiła się również Megan Thee Stallion, która: wykonywane w sobotni wieczór.

Nagranie wideo O incydencie, który miał mieć miejsce w sobotę, krążyły w mediach społecznościowych. Na nagraniu widać, jak nadawca gry EdyBot schodzi do dziury po tym, jak ona i Chechik „Face Off” Piankowe „miecze” na paletach Nad otworem na piankę. Aby uczcić swoje zwycięstwo w rozgrywce, Chechik podskakuje i dzieli powietrze, po czym ląduje w dziurze wypełnionej czymś, co wygląda na bloki piany, co wydaje się być kością ogonową.

Na początku uśmiecha się i wydaje się być w porządku, ale potem mówi: „Nie mogę wstać”. Usłyszał, jak ktoś spoza kamery mówi: „Czy wszystko w porządku?” Na co Shesik odpowiada: „Nie”.

„Cóż, złamałem plecy w dwóch miejscach i mam dzisiaj operację włożenia pręta pomiarowego dla wsparcia” Chechik opublikował na Twitterze Niedziela. „Wyślij swoje wsparcie. Kiedy pada, pada deszcz i zdecydowanie teraz czuję deszcz.”

Chechik i EdyBot nie odpowiedzieli od razu tocząca się skałaProśby o komentarze.

Piana pit została zorganizowana przez producenta komputerów Lenovo w ramach stoiska „Legion by Lenovo” na TwitchConie, Dla mnie Kanał buzzów. a Washington Post Reporter powiedział Kiosk powstał dzięki współpracy Intela i Lenovo. Przedstawiciel firmy Intel nie odpowiedział od razu tocząca się skałaSkomentuj prośbę.

Po wypadku kiosk został zamknięty. Przedstawiciel Lenovo powiedział w oświadczeniu do tocząca się skała: „Zdajemy sobie sprawę z incydentów odwiedzających TwitchCon, którzy zostali ranni w dole z pianki gladiatorów na stoisku Lenovo. Od tego czasu obszar ten został zamknięty dla dalszego użytku, podczas gdy współpracujemy z organizatorami wydarzeń, aby przyjrzeć się incydentom”.

READ  HBO wyciąga zegarki dokumentalne Larry'ego Davida przed zaplanowaną premierą – termin

Czechik był Nie jedyny streamer Twitch Światowa Organizacja Zdrowia do mediów społecznościowych Domagać się kontuzji po spędzeniu czasu w pianinie podczas weekendu na TwitchCom.

TwitchCon, skupiający streamerów i fanów, odbywa się co roku z dwoma wydarzeniami – jednym w Ameryce Północnej i jednym w Europie. Wydarzenie osobiste w 2020 roku zostało odwołane z powodu Covid i zamiast tego było transmitowane. W tym roku powraca po dwuletniej przerwie, organizując TwitchCon Amsterdam w lipcu i TwitchCon w ten weekend w San Diego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.