Hall of Fame Raiders Rod Woodson pełni funkcję szefa coachingu w XFL

GT

Kask Las Vegas Raiders.

The Poszukiwacze Wystartowali w 2020 roku, kiedy zostali pierwszą drużyną NFL w Las Vegas. Posunięcie okazało się ogromnym sukcesem, ponieważ drużyna NFL była numerem 1 pod względem przychodów netto z bramki, zarabiając 119 milionów dolarów na Recepcja sportowa. Staje się jasne, że Las Vegas jest kopalnią złota dla świata sportu, gdzie w przyszłości na rynek mogą wejść także drużyny NBA i MLB.

W międzyczasie miasto doda drużynę XFL. The Alternatywna liga piłkarska Do NFL zostanie wznowiony przez Dwayne’a „The Rock” Johnsona i Danny’ego Garcia. Wystartuje tylko osiem drużyn, a jedna z nich będzie w Las Vegas. Chociaż zespół nie ma jeszcze nazwy, będzie miał silny związek z Najeźdźcami.

NFL Hall of Famer i były defensywny obrońca Raiders Rod Woodson będzie głównym trenerem drużyny Las Vegas XFL.

Woodson stara się wyrobić sobie markę w trenerach od 2010 roku i był głównym trenerem Raiders w 2011 i 2017 roku. Jest jednym z najlepszych defensywnych graczy w historii NFL, ale dopiero okaże się, jak będzie się prezentował jako główny trener. Przynajmniej wnosi do zespołu Las Vegas XFL dużo energii i mocy gwiazdy.

Wszystkie najnowsze wiadomości z Raiders prosto na Twoją skrzynkę! Subskrybuj Ciężko na najeźdźców Biuletyn tutaj!

Dołącz do Heavy na Raiders!


Woodson rozerwał Jona Grudena po postrzeleniu

Kiedy Jan Gruden Został zatrudniony przez najeźdźców w 2018 roku, głównie do sprzątania domu. W sztabie trenerskim i spisie wprowadzono obszerne zmiany. Woodson był przyczyną, ponieważ został zwolniony po zatrudnieniu Grodena. Zamiast jechać autostradą, Hall of Famer ponownie zaatakował autobus w 2018 roku.

„Rozumiem, że Groden, który jest świetny w swoim programie telewizyjnym, zrobił kilka świetnych rzeczy jako trener, ale wygrał tylko 53 procent swoich meczów” – powiedział Woodson w Fox Sports 1: Dziesięć lat 100 milionów dolarów. Mam nadzieję, że nie ma Marka Davisa. Moje pytanie brzmi: ile Super Bowls powinieneś wygrać za 100 milionów dolarów? Dajesz tę umowę Billowi Belichickowi. Ale dla Jona Grudena? Trudno mi to zrozumieć”.

Cztery lata później Woodson najwyraźniej nie mylił się w swojej ocenie Grudena. Poszedł 22-31, wracając do najeźdźców i Zrezygnowany Po liczbie Obraźliwe e-maile To wyciekło do mediów. może właściciel Mark Davis Byłoby lepiej, gdyby słuchał ludzi takich jak Woodson.


Woodson nie trenował od misji Raiders

To, że Woodson miał rację co do Grudena, nie oznacza, że ​​byłby świetnym trenerem. Jeszcze tego nie zrobił Dostać inną pracę Po tym, jak został zwolniony przez najeźdźców w 2018 roku. Może to wynikać bardziej ze sposobu, w jaki poradził sobie ze zwolnieniem, niż z wydajności pracy.

Chociaż XFL nie jest NFL, Woodson będzie miał jak dotąd największą szansę na pokazanie swoich umiejętności trenerskich. Jeśli uda mu się zbudować naprawdę dobry zespół w Las Vegas, może znów zacznie wyglądać na NFL.

Przeczytaj następujące: Davant Adams oskarża „idiotów” za błędną interpretację cytatu Dereka Carra

READ  Kyler Murray zakłada słuchawki, rozmowy odbywają się w pierwszym przedsezonowym meczu w Arizona Cardinals

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.