Harmonogram dnia otwarcia MLB: Red Sox-Yankees i Mariners-Twins przesunęli się do piątku z powodu pogody

USATSI

ten Jankesi z nowego yorku A Boston Red Sox Ich sezony nie rozpoczną się w czwartek, jak pierwotnie planowano. Zamiast tego Yankees ogłosili w środę, że ich konkurs w dniu otwarcia został przełożony na piątek 8 kwietnia z powodu czwartkowej prognozy, która uwzględnia złą pogodę. Ten mecz rozpocznie się o 13:05 ET i zostanie rozegrany na stadionie Yankee.

Mecz Yankees Red Sox to drugi konkurs w dniu otwarcia, który został przełożony z powodu obaw pogodowych. ten Seattle Mariners A Bliźniaczki z Minnesoty Przełożyli również swój pierwszy konkurs z czwartku na piątek. Wydaje się całkowicie możliwe, jeśli nie prawdopodobne, że to samo okaże się w przypadku konkursu zaplanowanego między Nowy Jork Mets i Obywatele Waszyngtonu. Prognoza na czwartek w Waszyngtonie jest niekorzystna dla czwartkowego meczu baseballowego, najwyraźniej mającego charakter charytatywny.

Niezależnie od tego, oto jak teraz wygląda zaktualizowany harmonogram w czwartek.

Zaktualizowany harmonogram dnia otwarcia w czwartek

Druga połowa ligi rozpocznie sezon w piątek, jeśli pogoda pozwoli. Ta grupa obejmuje Chicago White SoxA Tygrys z DetroitA Lekkoatletyka w AucklandA FiladelfiaA Baltimore wilgaA Promienie Zatoki TampaA Los Angeles DodgersA Kolorado RockiesA Miami MarlinsA San Francisco GiantsA strażnicy TeksasuA Toronto Blue JaysI, oczywiście, dzięki Matce Naturze, Żeglarzom, Bliźniakom, Jankesom i Red Sox.

W piątek na stadionie Yankee rozgrywający Yankees Gerrit Cole zmierzy się z Red Sox Nathanem Evaldim w rewanżu w 2021 AL Wild Card Game, który Boston wygrał 6:2.

READ  Tiger Woods: „Decyzja w czasie gry”, czy grać jako mistrz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.