Heardle: nowy Wordle dla melomanów

Wydaje się, że istnieje nowa gra inspirowana Wordle, w którą grasz każdego dnia.

Wordle stało się częścią codziennej rutyny ludzi od czasu jego premiery na początku tego roku. Stworzone przez Nowy JorkInżynier oprogramowania Josh Wardle ze swojego partnera Palaka Shaha, który kocha gry słowne, w grze użytkownicy muszą codziennie odgadywać nowe pięcioliterowe słowo.

W ostatnim miesiącu pojawiły się nowe odmiany gry, w tym Quordle, która jest w zasadzie czterema grami Wordle w jednej, aczkolwiek z większą ilością domysłów, Octordle – znowu to samo, ale z ośmioma planszami – i Wordle, który testuje „Poznaj geografię”. użytkowników, izolując kraj do odgadnięcia.

W ciągu ostatnich kilku dni Heardle zaczął pojawiać się na Twitterze. Ta nowa wersja, którą można znaleźć w Heartle.appsprawdza wiedzę użytkowników o muzyce.

Zaczynasz od małego fragmentu piosenki, a z każdym nowym pomysłem są one za każdym razem dłuższe. Masz tylko sześć domysłów, aby nazwać piosenkę i wykonawcę.

Ważne jest, aby pamiętać, że nie musisz za każdym razem zgadywać — możesz po prostu przeskakiwać, aż uznasz, że znasz odpowiedź.

Heardle to najnowsza gra inspirowana Wordle

(usłyszał)

Jeśli martwisz się, że nagra tajemniczy album artysty, którego nigdy nie słuchałeś, nie bój się — Heardle wyjaśnia, że ​​skompilował swoją bibliotekę na podstawie „doświetlonej kolekcji najczęściej odtwarzanych utworów z ostatniej dekady”. na Soundcloudzie.

Zagraj teraz w grę tutaj.

READ  The Future Of Trailer: pierwszy program Netflixa The Verge o przyszłości wszystkiego

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *