Homecoming Kings: Po swojej pompie w czerwonym płaszczu, Wainwright i O’Neill prowadzą Cardinals 9-0 | Kardynałowie św. Ludwika

Hałas, a nie nerwy, obudził Olivera Marmola o 7:20 w czwartek, na kilka godzin przed spisaniem pierwszego składu, a on po raz pierwszy poszedł w kierunku tablicy domowej, aby odebrać piłkę przed pierwszym meczem jako trener Major League.

Rakieta dochodziła z okna sypialni jego rezydencji w St. Louis, a kiedy otworzył rolety, to była tajemnica do zbadania, zastał przestępcę dziobającego, dziobającego.

Marmol rozpoznał pierzastego przyjaciela po koszuli.

Zadzwonił kardynał.

Nikt nie szukał oznak sukcesu ani nie czytał tego, co było za oknem, Marmol mógł zrobić w czwartek wieczorem z tym, co zobaczył w pudełku.

The Cardinals rozpoczęli swój 131. sezon w National League – pierwszy Marmol jako trener – od 9:0 na Busch Stadium przeciwko Pittsburghowi. Adam Wainwright strzelił swoje setne zwycięstwo w karierze w centrum miasta z sześcioma inningami bez żadnych problemów. Paul Goldschmidt ustanowił rekord klubu czterema spacerami w dniu otwarcia. Pięć RBI dla Tylera O’Neilla pobiło rekord klubu w dniu otwarcia ostatniego meczu w 1928 roku. The Cardinals zdobyli gola dzięki poświęceniu muchy, zdobyli z drugiego miejsca w jednym meczu i trafili trzy gole, jeden z dziewiątego numeru Tommy’ego Edmana.

Ludzie czytali też…

 • Restauracja St. Louis przeciwstawia się wpływowi z Los Angeles, uderzając w nerwy
 • Pujols, który rozpocznie dzień otwarcia Kardynałów, ogłosił, że wystąpi o rozwód
 • Notatnik kardynałów: Pujols, w dniu rozpoczęcia Dnia Otwarcia, mówi, że zamierza wystąpić o rozwód
 • Mąż, przyjaciel, opłakuje dwie niezwykle bliskie siostry, które zginęły w strzelaninie pod Collinsville
 • Wspierani przez konserwatystów kandydaci do rady szkolnej wygrywają w Rockwood w hrabstwie St. Charles
 • Odpowiadając na pytania kardynała First Man i DH; inni pozostają
 • Prokurator mówi, że nowy film dowodzi, że gliniarze z St. Louis kłamali na temat próby kradzieży samochodu
 • „Smutny dzień”: długoletni dyrektor generalny Centene, Michael Nieddorf, zmarł w wieku 79 lat
 • Rodzina opłakuje śmierć 12- i 14-letnich kuzynów z St. Louis, zastrzelonych na przyjęciu urodzinowym w centrum miasta
 • Burmistrz St. Louis podpisuje ustawę zezwalającą na dobrowolne darowizny jako pierwszy krok
 • BenFred: Shieldt ponownie otwiera rany Cardinals tydzień po dniu otwarcia
 • Wainwright, Shoemaker zawarł fałszywy „pakt” po latach złośliwych dorosłych (a może to Prima Aprilis?)
 • Federalni: Dealer samochodów w Napleton pobiera ukryte opłaty i wysokie ceny dla czarnoskórych klientów
 • Sheena Grettens oskarża byłego gubernatora. Eric Grettens rozpoczął kampanię „zniszczyć moją reputację”
 • Redakcja: Coraz więcej jest dowodów na rosyjskie zbrodnie wojenne, ale czy Putin zrozumiał wiadomość?
READ  Pittsburgh Steelers zwyżkowa lista Kenny'ego Picketta na szczycie średniej głębokości wykresu

Wszędzie, gdzie Marmol spojrzał, był rap i rap w wykonaniu kardynała uderzającego.

„To była doskonała demonstracja tego, co mogą zrobić” – powiedział Marmol.

„Jesteśmy siłą ofensywną i tym właśnie chcemy być” – powiedział O’Neill, który prowadził pierwsze cztery rundy sezonu Cardinals, trzy razy z Homerem w drugiej połowie. „Mamy dużo głębi, od jednego do dziewięciu, a wszyscy są niebezpieczni. W tym składzie nie ma dokąd pójść.”

O’Neill miał Rezerwowy Bank Indii (RBI) w trzech z czterech kongregacji kardynałów. Po licytacji na początek w Pirates JT Brubaker siedmioma uderzeniami w pierwszej połowie, Cardinals zaatakowały trzy uderzenia Homera O’Neilla w drugiej połowie. Dodał ofiarę między moim kolegą Admanem i Nolanem Arenado, gdy Cardinals zwiększyli swoją przewagę nad piratami bez steru. O’Neill zwiedził swoją ojczyznę przez trzy kolejne dni otwarcia, zastanawiając się, czy jest to jego ulubiony dzień w kalendarzu.

– Tak, może być – powiedział.

Wygląda jak St. Louis.

Po raz pierwszy od kwietnia 2019 r. Kardynał powitał pełną wyprzedaż w dniu otwarcia i powitał 46.256 tłumów sprzedawców zwykłym pokazem graczy na ciężarówkach, wręczeniem nagród Mistrzostw Świata, a na ich miejscach 16 Cardinals Hall of Flyers. czerwone płaszcze. Trzech innych, którzy mieli nosić te płaszcze, zeszło na plac. Przedmeczowe wideo, opowiadane przez ulubieńca syna Jona Hamma, świętuje Yadiera Molinę i powrót wielkiego Alberta Pujolsa – obaj powiedzieli, że zamierzają przejść na emeryturę pod koniec sezonu. Kardynałowie mieli 50 członków wojska, którzy prezentowali na wzgórzu 50. amerykańską flagę Wainwrighta. Owacja obfitowała, gdy fani witali kardynałów oklaskami i oklaskami.

Dziś klub pogrążył się w nostalgii, ale kiedy mecz się rozpoczął, stał się afirmacją najnowszej historii. Sukces się nie starzeje.

Wainwright wybrał miejsce, w którym skończył.

READ  Chandler Jones z drużyny Raiders nie będzie ćwiczył w środę po tym, jak obraził drużynę w mediach społecznościowych

O’Neill kontynuował bieg.

„To było jak oldschoolowy stadion w buszu” – powiedział Wainwright. „Fani wrócili. Czułem się jak prawdziwy mecz baseballowy. Fani pojawili się i kołysali”.

Wainwright wycofał Buccaneers w kolejności w pierwszym inningu, podnosząc jeden ze swoich najszybszych wyciągów z prędkością 90 mil na godzinę, uderzając Ke’Bryana Hayesa i kończąc inning. Uzyskał dziewięć z pierwszych dziesięciu trafień, jakie napotkał, trafiając pięć z nich. Druga połowa zakończyła się tak, jak wielu zaczęło się podczas 305 Moliny i Wainwrighta razem jako bateria: pałkarz uderzył, a Molina rzucił biegacza, próbując ukraść. Pittsburgh nawet nie zadał sobie trudu, by poprosić gubernatorów o przejrzenie powtórki.

Wainwright (1-0) przedłużył swoją passę bezbramkową do 32 kolejnych rund przeciwko Buccaneers. Ofensywa kardynałów nie musiała wiele zrobić, aby zapewnić Marmolowi pierwsze zwycięstwo.

Podczas wiosennych treningów Arenado wraz z kolegami z drużyny tworzył „twardszy skład”, ponieważ wszystkie zespoły grające na wyższym poziomie miały najtrudniejszy skład. Zdanie, które powtórzył jako cel drużyny: „Nie ma miejsca do oddychania”.

„Rozmawialiśmy o tym, żeby nie być jednym kucykiem i sprzedawać go do[treningu domowego]i móc robić różne rzeczy” – powiedział Marmol. „Chcemy być bardzo uparci, aby nie opuszczać strefy (uderzenia), a kiedy wejdą do strefy, aby przestraszyć ich z powrotem…„Nie ma miejsca na oddychanie”.

Nie przeszkodzi to przeciwnikowi w próbie.

The Buccaneers, których płytkie strzelanie osłabło jeszcze bardziej, gdy Brubacher zaczął od trzech przejazdów, a Duane Underwood Jr. uderzył po pojedynku jednym uderzeniem, zasugerowali, gdzie będą celować w przeciwników w składzie Cardinal. Z MVP Goldschmidt uderzającym drugie nietoperze i markowymi Arenado i Pujols sprzątającymi i nr 5, było jasne, że wyspą, którą szpiegowali piraci, aby plądrować, była O’Neill. Po rozegraniu świeżo odbitego 500 na treningach wiosennych i 1000 OPS w drugiej połowie ubiegłego sezonu, Goldschmidt szedł cztery razy w swoim debiucie na czterech deskach. Unikał Pittsburgha w okolicy – i przeciwstawił się O’Neillowi. Inne zespoły zrobią to samo.

READ  Rekordowa passa 13 meczów The Rays zakończyła się niechlujną porażką z Blue Jays

– Mam taką nadzieję – powiedział Marmol. „Byłoby miło. Mam nadzieję, że spróbują go śledzić, ponieważ będzie to zabawny rok. „

W pierwszej rundzie O’Neill uderzył suwakiem 2-2 dla singla RBI. W drugiej połowie dostał tego samego nurka, którego stracił wcześniej w meczu, no cóż, nie. Wkopał boisko 0-1 396 stóp w lewe ławki, aby doprowadzić do domu trzy biegi, w tym pierwszy Goldschmidt. Ósmego dnia Goldschmidt zakończył swój dzień jedną szansą na dotarcie do bazy we wszystkich pięciu występach na tablicy, a po tym, jak O’Neill pobiegł do poświęcenia, Goldschmidt strzelił gola na Homer Arenado.

W klubie po meczu Wainwright powiedział Goldschmidtowi: „Gdyby przez resztę sezonu chodził cztery razy w każdym meczu, Tyler miałby 300 RBI”.

Za dużo czytając w pierwszym meczu, Goldschmidt ostrzegł, że skupianie się na wynikach w dniu otwarcia może być kręceniem i miłością. Jednak na kilka godzin przed Marmol jako menedżer wypowiedział jedną ze swoich pierwszych śmiałych przepowiedni. Drużyna z drugą najmniejszą liczbą gonitw u siebie w 2021 r. będzie niespodziewaną siłą Cardinals 2022. Powiedział, że obraza nie jest „z góry”, gdy fani dyskutują o Cardinals, ale gdy zespół podniesie kurtynę w dniu otwarcia, fani widzą to.

Być może przeciwnicy zdrzemną się, zdrzemną.

Dopóki kardynał ich nie obudzi.

„Myślę, że nasz skład jest głębszy, niż nam się to przypisuje” – powiedział Arenado. „W zeszłym roku nie byliśmy świetni. Rozumiem, dlaczego nie zdobyliśmy tego szacunku. Musimy wyjść i to udowodnić. To był dobry początek”.

Na zdjęciach: St. Louis Cardinals miażdżą Pittsburgh Pirates 9:0 w pierwszym meczu u siebie w 2022 roku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *