Hugh Jackman powtórzy swoją rolę Wolverine’a w „Deadpool 3” Ryana Reynoldsa.

Ryan Reynolds zagra w „Deadpool 2”

20th Century Fox

Hugh Jackman dołączy do Marvel Cinematic Universe wraz z Ryanem Reynoldsem w „Deadpool 3”, który trafi do kin 6 września 2024 roku.

Reynolds, który wcielił się w „smyka z ustami” w kilku projektach 20th Century Fox, ogłosił za pośrednictwem mediów społecznościowych, że on i Jackman są partnerami w pierwszej iteracji Deadpool. Disney Nieruchomość.

„Cześć wszystkim, jest nam bardzo smutno, że tęsknimy za D23, ale od dłuższego czasu pracowaliśmy naprawdę ciężko nad następnym filmem Deadpool” – powiedział Reynolds w teledysku, siedząc na swojej kanapie. „Naprawdę musiałem przeszukać tę jedną. Jego pierwszy występ w MCU oczywiście musiał być wyjątkowy. Musieliśmy pozostać wierni postaci, znaleźć nową głębię, motywację, a to oznaczało, że każdy Deadpool musiał się wyróżniać Poza tym było to niesamowite wyzwanie i sprawiło, że sięgnąłem głęboko w głąb siebie.”

– Hej, Hugh, chcesz jeszcze raz zagrać w Wolverine’a? – pyta Reynolds, gdy Jackman wchodzi w tło ujęcia.

– Tak, zdecydowanie Ryan – odparł Jackman.

Disney powiedział wcześniej, że Deadpool zostanie zintegrowany z MCU, ale nie jest jasne, kiedy postać otrzyma film solo i gdzie wpasuje się w większą ekspansję wieloświata.

Deadpool był jedną z kilku nieruchomości komiksowych, które Disney nabył, kupując 20th Century Fox w 2019 roku. X-Men i Fantastyczna Czwórka mają również pojawić się w filmach w ciągu najbliższych kilku lat.

Filmy Reynolda Deadpoola są rzadkością w Hollywood. Zarówno „Deadpool”, jak i „Deadpool 2” mają ocenę R i zarobiły na całym świecie ponad 780 milionów dolarów. Dlatego Disney zgodził się na przyznanie „Deadpool 3” ocenie R, mimo że reszta serii MCU ma ocenę PG-13 lub niższą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *