Hunter Green z Cincinnati Reds ustanawia rekord prędkości w przegranej z Los Angeles Dodgers

LOS ANGELES – W zimny wieczór w południowej Kalifornii debiutant Cincinnati Reds Łowca zielony Przynieś trochę standardowego ciepła.

Po pięciu fascynujących rundach Los Angeles Dodgers w końcu dogonili.

Tria Turner Homer strzelił z dwóch rund, zdobywając bezbramkowy remis na szóstym miejscu, a Dodgersi pokonali The Reds 5:2 w sobotni wieczór, odnosząc piąte zwycięstwo z rzędu.

W swoim bardzo wyczekiwanym powrocie do domu Green rzucił zdumiewające 39 boisk z prędkością 100 mil na godzinę lub szybciej – większość z nich w jednym meczu od rozpoczęcia śledzenia w terenie w 2008 roku. Poprzedni wynik to 33 w New York Mets. Jakub Degrom Ostatni czerwiec.

Podczas drugiego startu w Major League 22-letni prawicowiec, który chodził do liceum w pobliskim Sherman Oaks, strzelił z co najmniej 13 jardów z prędkością 101 mil na godzinę – kolejny rekord dla początkującego.

Chwila ostatecznie trafiła do Greena w trzeciej rundzie, ale tylko emocjonalnie. Powiedział, że ze łzami w oczach upadł na siedzenie pośród ogromu okazji i został uduszony po wyjściu ze stosu o szóstej.

„Żałuję, że nie odnieśliśmy zwycięstwa, ale to był naprawdę fajny czas” – powiedział Green. „Zmierzenie się z tą drużyną było niesamowitym uczuciem i doświadczeniem. Freddy [Freeman] To dało mi trochę miłości, coś w rodzaju czubka kapelusza, więc było fajnie. Cieszyłem się, że mogłem to zrobić tutaj, a moja rodzina tutaj.”

Ale gdy prędkość Greena spadła nieco później w wyjeździe, Turner posłał szybką piłkę z prędkością 99 mil na godzinę, która wylądowała na lewych fotelach polowych.

„Nadal musimy być gotowi na 99 z bardzo dobrym suwakiem i przyzwoitą zmianą” – powiedział Turner. „Jest ciężko, bez względu na to, jak silny jest, czy to 99, czy 101, ale myślę, że wykonaliśmy dobrą robotę w walce”.

Turner zakończył z trzema trafieniami, w tym jednym w pierwszym. Szybki short odniósł sukces we wszystkich ośmiu meczach w tym sezonie i w 27 meczach z rzędu, wracając do zeszłego roku. To trzecia najdłuższa passa w historii zespołu w Los Angeles.

READ  Gracz Boston Red Sox, Nathan Evaldi, jest trzecim kręglarzem w historii, który pozwolił pięciu właścicielom gadów w jednej rundzie

Początek cwaniaków Julio Urreasjego prędkość spadła wiosną i podczas swojego pierwszego występu w sezonie był w stanie wyprzedzić Greena, oddając jedno trafienie w ciągu pięciu rund.

The Reds nawet nie dostali swojego pierwszego trafienia Tyler Stevenson Jeden drugi człowiek bazowy zniszczony w przeszłości Max Muncie W piątym. Później Dodgers w końcu się przedarł.

Austin Barnes Szósty pojechał sam przeciwko Greene’owi. Następnie Turner po raz pierwszy w tym sezonie na ojczystej ziemi uderzył w fastball 1-1 w połowie trybun na lewym polu.

Freeman podążył za nim z rzutem karnym, ale dotarł do pierwszej bazy po podaniu Stephensona. Justin Turner Zszedł z boiska i zastąpił prawą ręką Davida Bale’a, trenera Reds Green Powrót Rolnik.

Dodgersi dodali dwa dodatkowe przejazdy, jeden obciążony Greene’em, kiedy Chris Taylor Uderz w jeden z dwóch przejazdów z dwoma outami.

„Tak naprawdę nie zamierzał nam nic dać, więc musieliśmy na to zapracować” – powiedział Turner. „Zatrzymał nas w pierwszych 5 i pół inningsach i wreszcie do niego dotarł. Ale jest naprawdę dobry i cieszę się, że wygraliśmy”.

Zielony (1-1) zrezygnował z trzech przebiegów (dwa dostały) pięć trafień w pięciu biegach, bez spacerów i sześciu trafień. Rzucił 80 rzutów.

The Reds przegrali piąty mecz z rzędu – ich ostatnie zwycięstwo odniosło w ostatnią niedzielę, kiedy Green zadebiutował w lidze w Atlancie.

Początkowo Green powiedział, że płakał na ławce w trzeciej rundzie.

„Nie płakałem, to był po prostu kiepski dobór słów” – powiedział ze śmiechem. „Byłem trochę rozdarty.

„Siedziałem na ławce i przypadkowo mnie to uderzyło. Myślę, że spojrzałem w górę i mogłem usłyszeć i poczuć ryk … Tutaj jest zupełnie inna atmosfera. A będąc tutaj na stadionie Dodger jako dziecko, myślę, że wszystko tych czynników odegrało się w tamtym momencie”.

Wielka scena nie wstrząsnęła nią na stadionie. Nawet home run od Turnera pojawił się na boisku na skraju planszy.

READ  Thielen restrukturyzuje umowę, aby zwolnić Wikingów z maksymalnego limitu wynagrodzenia

„Zwykle znalezienie tego zajmuje trochę więcej czasu [composure] Dla młodego gracza Bell powiedział: „Będzie miał swoje chwile, ale zdobycie doświadczenia, które zdobył, przyspiesza ten rozwój”.

Freeman dodał lot ofiarny w siódmym miejscu, aby uzyskać wynik 5-0.

Orias przeszedł jeden i uderzył pięć. Był w zakresie 92 mil na godzinę ze swoim Fast Bowl po tym, jak siedział w 91 w swoim pierwszym sezonie. Wciąż obniżony ze średniej prędkości 94 mil na godzinę w sezonie 2021 był wygraną.

The Reds wspięli się na tablicę wyników na dziewiątym miejscu z opóźnieniem od RBI Taylora Naquina i piosenki RBI z Tommy Fam poza zbawicielem Mitch Biały.

Daniel Hudson Wygrał dwa mecze w swojej pierwszej obronie w sezonie.

Evan Phillips (1-1) Odniósł zwycięstwo w negatywnej szóstej grze.

twórcy transakcji

The Reds wysłali prawą rękę Rileya O’Briena do Seattle, aby wymienił zawodnika lub otrzymał zapłatę. O’Brien został wyznaczony do zadania w środę, aby zrobić miejsce w 40-osobowym składzie dla leworęcznych Nick Ludlow.

pokój powozowy

Czerwoni: INF / OF Nick Snzel Został umieszczony na liście osób zarażonych Covid-19 w piątek, chociaż Bell powiedział, że Senzel nie dał pozytywnego wyniku. Senzel zaczął źle się czuć przed piątkowym meczem. RHP Daniel Duarte Został wywołany z Triple-A Louisville. … podczas gdy pęknięcie ścięgna podkolanowego 2B Jonathan Indie Kontynuując poprawę, The Reds będą czekać do niedzieli, aby zdecydować, czy ruch IL jest konieczny.

Spryciarze: RHP Tommy Canleyktóry po operacji Tommy’ego Johna zagrał tylko jeden mecz ligowy od 2019 roku, odbył w piątek trzecią prostą podróż odwykową do Class A Rancho Cucamonga.

Następna

Czerwoni: RHP Tyler Mahley (1-0, 13:00) po raz trzeci rozpocznie sezon na zakończenie serii w niedzielę. Jest 2-1 w czterech meczach przeciwko Dodgersom z ERA 2,05.

READ  Tiger Woods podsyca niespodziewane nastawienie Masters podczas wycieczki szkoleniowej Augusta | Panowie

Spryciarze: LHP Andrzej Heaney (0-0, 0.00) po raz pierwszy zagra u siebie ze swoją nową drużyną po rzuceniu inningów 4-0 w Minnesocie we wtorek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.