„Inside Out 2” – we wtorek film animowany wart 29 mln dolarów, przekracza 205 mln dolarów

Disneya/Pixara Na lewą stronę 2 Film zarobił wczoraj w USA 29,1 miliona dolarów, ustanawiając we wtorek rekord filmu animowanego. To więcej niż suma z pierwszego wtorku 2018 r Iniemamocni 2 Za cenę 27 milionów dolarów.

„The Distance” piątego dnia filmu wyreżyserowanego przez Kelseya Manna przekroczył próg dwustulecia w krajowym BO z kwotą 205,7 miliona dolarów, co czyni go drugim najbardziej dochodowym filmem 2024 roku od początku roku. Wydmy: część druga282,1 miliona dolarów. Na całym świecie wczoraj było to 46 milionów dolarów, biorąc pod uwagę globalny cel Na lewą stronę 2 Do 380 milionów dolarów.

Zjednoczone państwo, Na lewą stronę 2Sprzedaż biletów we wtorek jest szóstym co do wielkości brutto w historii Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy, Avengers: Koniec gry, Spider-Man: Bez drogi do domu, 2019 król lew (2019) i Moc się budzi„Ogółem drugi wtorek jest ósmym najbardziej dochodowym wtorkiem.

Jak już pisaliśmy wczoraj, w drugi weekend br Na lewą stronę 2 Zarobi niecałe 70 milionów dolarów. Konkurencyjne źródła dystrybucji uważają, że film Pixara ma szansę zarobić w krajowej kasie ponad pół miliarda dolarów. Jedyną inną szeroką premierą w ten weekend jest Focus Features/Regency’s Rowerzyści Wyceniony na 8–10 milionów dolarów.

Włącz cumy dla obszarów morskich Na lewą stronę 2 Są to Meksyk (38,7 mln dolarów), Wielka Brytania (17,3 mln dolarów), Korea (16,6 mln dolarów), Niemcy (10,2 mln dolarów), Filipiny (8,3 mln dolarów), Argentyna (8,2 mln dolarów) i Ameryka Środkowa (7,6 mln dolarów). Australia (7,2 mln dolarów), Kolumbia (6,4 mln dolarów), Chile (5,4 mln dolarów), Peru (4,6 mln dolarów) i Ekwador (3,3 mln dolarów). Przyszłe otwarcia zagraniczne obejmują dziś Francję i Włochy, Hiszpanię i Brazylię w czwartek, Chiny w piątek i Japonię 1 sierpnia.

READ  Box Office „Five Nights at Freddy's” osiąga 50 milionów dolarów po premierze Peacocka – ostateczny termin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *