International Friendly by Truly Heart Seltzer: USA vs Republika Irlandii – skład, harmonogram i kanały telewizyjne

Data: 8 kwietnia 2023 r
Lokalizacja: Stadion Q2; Austin w Teksasie
Audycja: TNT, Universo i Peacock
Czas antenowy: 14:30 ET / 13:30 lokalnie (relacja przed meczem zaczyna się o 14:00 ET / 13:00 CT w TNT)
Oficjalny czas rozpoczęcia: 14:37 ET / 13:37 lokalnie

Pierwsza XI mecz z Irlandią: 1-Alyssa Neher, 4-Peggy Sauerbrunn (kapitan), 9-Mallory Swanson, 10-Lindsay Horan, 11-Sophia Smith, 13-Alex Morgan, 16-Rose Lavelle, 17-Andy Sullivan, Dunn 3, 19- -Emily Fox, 27-Naomi Kirma

Dostępne akcesoria:
2-Ashley Sanchez, 3-Sophia Huerta, 6-Lynn Williams, 7-Ashley Hatch, 8-Julie Ertz, 14-Emily Sonnett, 15-Alana Cook, 18-Casey Murphy, 21-Adriana French, 22-Christ, 25 – Trinity Rodman, 26-Taylor Kornick

Rozebrany: Tierna Davidson, Kelly O’Hara, Casey Krueger

Wskazówki dotyczące gry | Pięć rzeczy, które warto wiedzieć

USWNT Starting XI Cap Numbers (w tym ten mecz):
Sorbrunn (215), Morgan (205), Dunn (131), Horan (127), Nahr (90), Lavelle (88), Swanson (88), Sullivan (43), Fox (28), Smith (28), Kirma (14)

• Ten początkowy XI miał średnio 95 występów na gracza, z dwoma graczami w dzisiejszym wyjściowym XI – Sauerbrunn i Morgan – ponad 200 występów, a dwóch – Dunn i Horan – ponad 100 występów. Sullivan, Fox, Smith i Kirma to jedyni gracze w tym wyjściowym składzie, którzy mają mniej niż 50 występów i jedyni starterzy, którzy nie należą do mistrzów świata FIFA kobiet 2019.
  • Chociaż w Pucharze SheBelieves 2023 nastąpiła tylko jedna zmiana w stosunku do finałowej jedenastki startowej USA, a Sophia Smith po raz pierwszy wystartowała w roku zamiast Trinity Rodman, sobotni skład w Austin był szóstym różnym składem startowym dla USA. Sześć gier w 2023 roku. To pierwszy raz, kiedy ten konkretny XI rozpoczął wspólny turniej dla USWNT.
  • Tylko czterech zawodników w dzisiejszym wyjściowym składzie rozpoczęło mecz otwarcia USA na stadionie Q2 w czerwcu 2021 roku przed igrzyskami olimpijskimi w Tokio: Naeher, Sauerbrunn, Dunn i Horan.
  • Becky Sauerbrunn Będzie kapitanem Ameryki w wieku 41 latŚw Miała wtedy 215 latCz Międzynarodowy występ i jego czwarty start w 2023 roku. Najstarszy gracz na liście w wieku 37 lat, Sauerbrunn zajmuje dziewiąte miejsce w historii USWNT pod względem występów wszechczasów i łącznej liczby rozegranych minut (16 566).
  • Alicja Nahar Zarabia 90Cz Hatt po raz czwarty startuje w USWNT w 2023 roku. Nahar, który zajmuje trzecie miejsce wśród wszystkich bramkarzy USWNT zarówno pod względem występów, jak i wykluczeń (52 wybicia), ma dwa czyste konto w trzech występach w tym roku.
  • Mallory’ego Swansona Gdy zdobędzie 88 lat, zremisuje o prowadzenie zespołu z szóstym startem w 2023 rokuCz Czapki z głów przed USWNT. Swanson, który zadebiutował na arenie międzynarodowej jako 17-latek przeciwko Irlandii 23 stycznia 2016 r. – i strzelił gola w tym meczu – prowadzi Stany Zjednoczone pod względem strzelenia siedmiu goli w pięciu meczach w tym roku, co równa się jego największej liczbie goli w historii. na rok kalendarzowy dla Stanów Zjednoczonych. Weszła do turnieju w Austin z passą sześciu meczów z remisem, co jest czwartą najdłuższą passą dowolnego gracza w historii USWNT i najdłuższą, odkąd Kristen Press miała passę sześciu meczów od listopada 2019 do lutego 2020.
  • Lindsay Horan Po raz piąty startuje w tym roku i jest gotowy na osiągnięcie 127 punktówCz Czapki z głów przed Ameryką. Horan, choć przegapił mecz USA z Nową Zelandią 21 stycznia z powodu zobowiązań klubowych, zajął trzecie miejsce w drużynie z 344 minutami rozegranymi w 2023 roku i strzelił gola w meczu USA z Irlandią w 2019 roku.
  • Po opuszczeniu styczniowego obozu Ameryki i Pucharu SheBelieves 2023 z powodu kontuzji, Zofia Smith 2023 i powraca na boisko w Stanach Zjednoczonych, by wystąpić po raz pierwszy od 28 latCz Ogólny międzynarodowy wygląd. Smith otrzymuje trofeum 2022, które zostało wybrane jako Zawodniczka Roku 2022 BioSteel US Soccer Women’s, 2022 NWSL MVP i NWSL Championship Game MVP. Z 11 golami w reprezentacji w 2022 roku Smith został najmłodszym zawodnikiem, który strzelił gola dla WNT w roku kalendarzowym, odkąd 21-letnia Mia Hamm prowadziła Stany Zjednoczone z 10 golami w 1993 roku, siedem lat przed narodzinami Smitha.
  • Alexa Morgana Zarobi 205Cz W 2023 roku po raz piąty wystartuje. Morgan strzelił gola lub asystował w każdym z czterech meczów, które rozegrał dla USA w tym roku, strzelając gola w otwierającym rok zwycięstwie USA nad Nową Zelandią 18 stycznia i asystując przy golach Swansona w lutym. Zdobył 16 punktów przeciwko Kanadzie i 19 punktów przeciwko Japonii 22 lutego przeciwko Brazylii przeciwko USA 22 lutego. Dzięki swojej asyście przeciwko Japonii Morgan ma teraz 49 asyst w karierze, remisując z Karin Jennings Cabarra o 10.Cz Na liście wszechczasów asyst USWNT.
  • Róża Lavelle 88 ma być uzyskanyCz To szczyt kariery na czwartym początku roku. Po opuszczeniu dwóch pierwszych meczów Pucharu Shebelieves 2023 z powodu niewielkiej kontuzji, Lavelle wrócił na boisko na mecz z Brazylią 22 lutego i asystował przy zdobyciu zwycięskiej bramki Swansona. Lavelle prowadzi zespół z trzema asystami w 2023 roku i był bezpośrednio zaangażowany w zdobycie 15 bramek w ostatnich 20 rozgrywkach w Ameryce, dodając sześć bramek i dziewięć asyst.
  • Pomocnik Andy’ego Sullivana Zarobi 43r & D kapelusz, kiedy robi 34Cz Początek międzynarodowej kariery i czwarty rok 2023. Sullivan, która zadebiutowała w USWNT w 2016 roku, prowadzi USWNT pod względem łącznej liczby minut rozegranych po Igrzyskach Olimpijskich 2021, rejestrując 1852 minuty akcji w 25 meczach.
  • Kryształowa tona Po raz piąty rozpocznie rok, zarabiając 131Św Czapka dla USA, remis 30 z Alim WagneremCz Na liście wszechczasów USWNT. Dunn rozpoczął pierwsze trzy mecze w USA, zanim 19 lutego udał się na zasłużony odpoczynek przeciwko Japonii. Następnie wrócił do wyjściowej jedenastki, aby zagrać 60 minut w finale Pucharu SheBelieves przeciwko Brazylii 22 lutego.
  • Emily Lis, 28-latek ma po raz piąty wystartować w 2023 roku, grając każdą minutę dla USA na Pucharze SheBelieves 2023.Cz całkowita czapka. Fox obecnie prowadzi Stany Zjednoczone pod względem minut rozegranych w 2023 roku z 405 i zagrał w 23 z 29 meczów w USA od igrzysk olimpijskich w Tokio.
  • Naomi Kirma Jego trzeci start z rzędu i 12Cz Jego młode życie miało miejsce, gdy skończył 15 latCz Ogólna czapka do USA. Kirma rozegrał pełne 90 minut w dziewięciu meczach w karierze i rozpoczął dziewięć z ostatnich 11 meczów w USA, grając 90 minut przeciwko Japonii i Brazylii oraz w Pucharze SheBelieves.
  • Po ostatnim występie dla Stanów Zjednoczonych w meczu o brązowy medal Igrzysk Olimpijskich w Tokio 5 sierpnia 2021 r. Julia Ertz Dziś egzamin dla Ameryki. Ertz zostanie uhonorowany przed meczem za swoje 100 biegówCz Jego czapka podczas Pucharu Shebelieves przeciwko Anglii 5 marca 2020 r. W dzisiejszym meczu z Irlandią byłoby to 117 punktów ErtzaCz w karierze i swój pierwszy mecz – dla klubu lub reprezentacji – na 611 dni i 240 dni przed urodzeniem syna Maddena 11 sierpnia.
READ  Rozbija się chiński odrzutowiec Boeing ze 132 osobami na pokładzie, brak oznak przetrwania