Jabrill Peppers – Phil Belichick przyjął „flack”, gdy Patriots potrzebowali zwycięstwa nad Steelers.

PITTSBURGH — Bezpieczeństwo seniorów Jabril Peppers zadedykował zwycięstwo głównemu trenerowi Billowi Belichickowi w uroczystej szatni po zwycięstwie New England Patriots 21:18 nad Pittsburgh Steelers w czwartek na stadionie Agrisure.

„Potrzebowaliśmy tego. Czuję się dobrze, że możemy to zrobić dla Billa i reszty trenerów” – powiedział Peppers.

„Nie podobają mi się te wszystkie rozmowy, które słyszy, ponieważ plan gry zakłada, że ​​musimy wyjść na boisko i go wykonać. Osobiście mam wrażenie, że co tydzień plan gry był świetny, a kiedy mieliśmy okazję do rozegrania akcji, nie udawało nam się to. nich. Ale dziś zrobiliśmy wystarczająco dużo.

24. sezon Belichicka w Patriots był dla niego najtrudniejszym, z bilansem 3-10 i ostatnim miejscem w lidze AFC.

W odpowiedzi na protesty następny mecz Patriots, pierwotnie zaplanowany na 18 grudnia przeciwko Kansas City Chiefs, został przeniesiony z godzin największej oglądalności na 17 grudnia o godzinie 13:00 czasu wschodniego.

Slajd w związku z notowaniem przez Patriots rekordów porażek w trzech z czterech ostatnich sezonów wywołał w mediach pytania o to, czy przygoda Belichicka z franczyzą, która obejmowała sześć mistrzostw Super Bowl, może zakończyć się po sezonie.

Czwartek był 507. meczem Belichicka (wliczając rozgrywki posezonowe), który przełamał remis z George’em Halasem i zajął drugie miejsce w historii w większości meczów trenowanego przez Dana Shulę (526).

„Mam duży szacunek dla trenera za sposób, w jaki wszystko robi. Jest twardy. Jest sprawiedliwy” – powiedział po meczu wieloletni kapitan David Andrews. „Wszyscy dajemy z siebie wszystko, aby wygrać”.

READ  Demokraci już dawno związali swój los ze szkołą publiczną. Potrzebują siebie nawzajem bardziej niż kiedykolwiek.

Do przerwy Patriots prowadzili 21:10, a przez resztę meczu polegali na obronie.

Patriots pod wodzą Belichicka odnieśli cztery poprzednie zwycięstwa, które w drugiej połowie zakończyły się bezbramkowym remisem, a ostatnie miało miejsce w 2. tygodniu sezonu 2013.

Według statystyk i informacji ESPN Patriots prowadzili 21-3 w połowie drugiej kwarty, a obecnie prowadzą 147-2 pod Belichickiem, prowadząc różnicą 18 lub więcej punktów w meczu. Straty nastąpiły w Buffalo Bills w 2011 r. (prowadzonym przez 21) i meczu o mistrzostwo AFC w 2006 r. na stadionie Indianapolis Colts (prowadzonym przez 18).

„Uważam, że zawodnicy i trenerzy wykonali w tym tygodniu świetną robotę” – powiedział Belichick. „Oczywiście krótki tydzień i ciężki, rozczarowujący mecz w zeszłym tygodniu [6-0 loss to the Los Angeles Chargers], ale przyszli i przygotowali się na dobry tydzień. Uważam, że chłopaki grali z wielkim wysiłkiem, energią, wytrzymałością i odpornością.