Jack Dorsey, były dyrektor generalny Twittera, odpowiada na twardą politykę Chin w sprawie COVID: „Stop CCP”

Były dyrektor generalny Twittera Jack Dorsey Odpowiedział na segment informacyjny dotyczący obecnego podejścia chińskiego rządu do polityki COVID-19 prostym przesłaniem.

Po tym, jak Dorsey zobaczył raport podkreślający ścisłą Zasady dotyczące COVID-19 Przez ponad dwa i pół roku od początku epidemii chiński rząd proponował rozwiązanie: „zakończyć Komunistyczną Partię Chin”.

W raporcie stwierdzono, że testy COVID-19 w Chinach są rygorystyczne i spójne, dodając, że aplikacja telefoniczna ukierunkowana na zdrowie publiczne określa, gdzie każdy może się udać.

Według raportu zielony kod jest wymagany podczas wchodzenia do miejsc publicznych, a czerwony oznacza, że ​​osoba musi przejść kwarantannę.

Mars Wigley przeprasza Chiny za reklamę Snickersa, która nazwała Tajwan Krajem

Jack Dorsey, współzałożyciel i dyrektor generalny Twitter Inc. i Square Inc. , słucha podczas konferencji Bitcoin 2021 w Miami na Florydzie. (Eva Marie Ozkategi/Bloomberg//Getty Images)

Według raportu, testy na COVID-19 są obowiązkowe dla mieszkańców Pekinu, których jest ponad 20 milionów.

gdzie indziej w Chiny, jak SzanghajMiasto zakończyło dwumiesięczną blokadę 1 czerwca.

Prowadź swoją firmę FOX w podróży, klikając tutaj

Podczas blokady Szanghaju mieszkańcy miasta mieli problemy z zakupami niezbędnych rzeczy, takich jak jedzenie. Chiny mają podejście „zero COVID” do epidemii, co oznacza, że ​​niewielki wzrost zachorowań w mieście może prowadzić do powszechnych blokad.

Anders Hagstrom i Reuters z Fox News przyczynili się do powstania tego raportu.

READ  Najnowsze egzotyczne smaki Coca-Coli są już dostępne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.