Jak będzie wyglądać sztuczna inteligencja w Gmailu na Androida

Po ogłoszeniu z zeszłego tygodnia, oto wczesne spojrzenie na generatywną sztuczną inteligencję w Gmailu na Androida, ponieważ Google prawdopodobnie rozpocznie testy z ograniczonym zestawem funkcji.

Informacje o statystykach APK: W tym poście APK Insight zdekompilowaliśmy najnowszą wersję aplikacji, którą Google przesłał do Sklepu Play. Kiedy dekompilujemy te pliki (nazywane plikami APK w przypadku aplikacji na Androida), możemy zobaczyć różne wiersze kodu w ramach tej wskazówki dotyczącej potencjalnych przyszłych funkcji. Pamiętaj, że Google może dostarczać te funkcje lub nie, a nasza interpretacja tego, czym one są, może być niekompletna. Postaramy się jednak włączyć te, które wkrótce wygasną, aby pokazać, jak będą wyglądać po naładowaniu. Mając to na uwadze, czytaj dalej.


Korzystając z najnowszej kompilacji Gmaila (2023.03.05.515729449), włączyliśmy FAB „Pomóż mi pisać” na ekranie Utwórz. Ten przycisk zawiera ikonę różdżki z brokatem, która w rzeczywistości różni się od wersji ołówkowej/ołówkowej wprowadzonej w zeszłym tygodniu.

Kliknięcie przycisku otwiera pole tekstowe, w którym możesz „powiedzieć Gmailowi, co ma wpisać”. Jeśli monit jest za krótki, Gmail powie Ci „pisz dalej, aby wygenerować podgląd”. Po zakończeniu kliknij Utwórz. To jest zakres tego, co możemy w tej chwili umożliwić.

Tymczasem Gmail pracuje również nad funkcją „Ulepsz moją wiadomość”. Jeśli już coś napisałeś w treści e-maila, możesz kliknąć ten FAB, aby Google to poprawił lub wyjaśnił. Będziesz mógł wstawić tę kompilację lub utworzyć inną kompilację za pomocą Innego widoku. Możesz także lubić / nie lubić tego, co zostało stworzone.

W zeszłym tygodniu Google zademonstrował swoją zdolność do formatowania, formalizacji, wyostrzania, skracania i punktowania tekstu. Będziesz mieć również możliwość stworzenia czegoś kapryśnego, po prostu „Mam szczęście” lub „Napisz szkic”. Dzisiaj dowiedzieliśmy się, że Gmail aktywnie pracuje nad każdą z tych funkcji.

READ  Kojima zapewnia fanów Sony, że nadal pracuje z PlayStation

Z tym, co włączyliśmy, wygląda na to, że Google zaczęło od „pomóż mi pisać” i „popraw moją wiadomość” w Gmailu.

Gmail i Dokumenty będą pierwszymi aplikacjami Workspace, które dodadzą sztuczną inteligencję zwiększającą produktywność, a Google planuje udostępniać je „zaufanym testerom na bieżąco przez cały rok”.

Dziękuję za Dekompilator JEBz którego korzystają niektóre dezasemblacje APK Insight.

Dylana Russella Przyczynić się do tego artykułu.

FTC: Używamy linków partnerskich, aby zarabiać. więcej.


Sprawdź 9to5Google na YouTube, aby uzyskać więcej wiadomości:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *