Jak małoletni myślą o Meghan Markle Spotify Podcast

Nowy podcast Meghan Markle na Spotify, oryginalne modele Po raz pierwszy w tym tygodniuI – oczywiście z powodu westchnienia – pałac już eskalował. W szczególności o tym, czym podzielić się w dalszej części serii.

W nowym raporcie dla Hej ho!królewski ekspert i autor Omid Scobey (współautor biografii rodziny Sussex W poszukiwaniu wolnościPowiedział: „Powiedziano mi, że doradcy Pałacu Buckingham z pewnością nie zachowali spokoju i nie wyszli poza wtorkową premierę serialu, martwiąc się tym, co może zostać udostępnione w ciągu najbliższych 12 tygodni”.

Gdybyś najpierw posłuchał Megan modele Odcinek, wiecie dużo, był naprawdę ciekawą rozmową Meghan i Sereny Williams, podczas której Meghan opowiadała o tym, jak zmieniło się jej doświadczenie ze słowem „ambicja”, gdy zaczęła rzucać się w oczy z Harrym.

„Nie pamiętam, żebym osobiście odczuwała negatywne skojarzenia za słowem „ambicja”, dopóki nie zaczęłam spotykać się z moim obecnym mężem – wyjaśniła Meghan podczas czatu. „I oczywiście ambicja jest, hm… okropna, okropna, jak na kobietę, która… według niektórych. Tak więc, ponieważ czułam się za tym tak negatywna, naprawdę trudno tego nie czuć. Mogę”. Nie widzimy tego również w milionach dziewcząt i kobiet, które stają się coraz mniejsze – znacznie mniejsze – regularnie”.

Ta treść jest importowana od strony trzeciej. Możesz znaleźć tę samą treść w innym formacie lub możesz znaleźć więcej informacji na ich stronie internetowej.

Księżna mówiła także o przerażającym incydencie podczas królewskiego tournee, Kiedy pali się żłobek Archiego (Na szczęście nie było go wtedy w pokoju.) Chociaż była zrozumiale zdenerwowana tym, co się stało, musiała przejść do innego stanowiska.

Oczywiście, jako matka mówisz: „O mój Boże, co?”. „Wszyscy płaczą, wszyscy się trzęsą. A co powinniśmy zrobić? Wyjść i napisać kolejną oficjalną wiadomość? Powiedziałem: „To nie ma sensu”. dużo myśleć wizualnie. … kończy skupiając się na tym, jak to wygląda, a nie na tym, jak się czuje. I częścią humanizacji i hakowania tych etykiet, archetypów i pudełek, wnosimy pewne zrozumienie ludzkich momentów za kulisami, które mogą mieć ludzie brak świadomości i dawanie sobie nawzajem ulgi.”

READ  Lauren Hogg traci nominację do nagrody Lambda po feudzie na Twitterze

FYI, Meghan rozmawia z Mariah Carey w przyszłym tygodniu. Dosłownie nie mogę się doczekać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.