Jak obejrzeć dzisiejszy mecz Minnesota Vikings vs. Denver Broncos w NBC

Trwa 11. tydzień sezonu NFL 2023, a najbliższa niedziela obfituje w mecze piłkarskie, w tym oczywiście Sunday Night Football. W tym tygodniu w Sunday Night Football, Minnesota Vikings zmierzą się z Denver Broncos w godzinach największej oglądalności w NBC o 20:20. Czy jesteś gotowy, aby obejrzeć mecze piłki nożnej? Oto jak obejrzeć niedzielny mecz piłki nożnej Sunday Night: Vikings vs. Broncos oraz nasze rekomendacje dotyczące najlepszych sposobów oglądania każdego meczu NFL w tym roku, od chwili obecnej do Super Bowl LVIII.

Jak oglądać Wikingów kontra Bronco Gra:

  • NFL+

    Oglądaj mecze NFL na urządzeniu mobilnym: oglądaj na żywo mecze lokalne i mecze w sezonie zasadniczym w godzinach największej oglądalności

data: Niedziela 19 listopada

czas: 20:20 czasu wschodniego

Gra: Minnesota Wikingowie kontra Denver Broncos

Kanał TV: nbc

przepływ: paw

Na jakim kanale transmitowany jest mecz Wikingów vs. Broncos?

Niedzielny mecz Vikings vs. Broncos będzie transmitowany w telewizji NBC. Powinieneś więc móc włączyć telewizor i obejrzeć program Sunday Night Football w NBC. Jeśli nie masz dostępu do telewizji na żywo ani NBC, oto co polecamy obejrzeć mecz Vikings at Broncos w tę niedzielę:

  • Ultracienka, wewnętrzna antena telewizyjna Channel Master Flatenna

    Oglądaj mecze NFL na lokalnych kanałach, takich jak NBC, Fox i CBS

Gdzie można transmitować mecz Twins vs. Bronco?

(paw)

Najlepszy sposób na obejrzenie całego sezonu NFL w 2023 roku:

(Fobo)

Fubo TV zapewnia dostęp do sieci NBC, ESPN, Fox, CBS, ABC i NFL, czyli prawie każdego kanału potrzebnego do oglądania sezonu NFL 2023. Jedyne gry, które przegapisz dzięki tej usłudze, to te, które są regularnie blokowane ze względu na ograniczenia regionalne Czwartkowy wieczór piłkarski Gry na Amazon Prime Video i kilka meczów NFL w tym sezonie będą transmitowane wyłącznie w ESPN+. Będziesz mieć także dostęp do sieci ACCN, SECN, Pac-12 i Big Ten Network, aby oglądać mecze futbolu uniwersyteckiego NCAA oraz ponad 100 innych kanałów na żywo. Abonenci Fubo otrzymują także 1000 godzin przechowywania w chmurze DVR. Platforma oferuje bezpłatny okres próbny wynoszący 7 dni.

READ  Wąski koniec byłego kowboja Gavina Escobara, kolejnego wspinacza skalnego znalezionego martwego w Kalifornii, mówią urzędnicy

0 USD za 7 dni w Fubo

(holo)

Za 70 dolarów miesięcznie pakiet telewizji na żywo Hulu (z reklamami) zapewni dostęp do NBC, Fox, CBS i ESPN I Uzyskaj dostęp do ESPN+. Dodatkowo dla fanów futbolu uniwersyteckiego NCAA otrzymasz także ESPNU, Fox, FS1, CBSN, NBC, ACCN, Big Ten Network i SECN. Zasadniczo, ledwie Każdy kanał, którego możesz potrzebować, aby oglądać mecze piłkarskie NFL i NCAA w 2023 roku. Jedynym meczem NFL, który przegapisz, będzie czwartek Night Football na Amazon Prime Video (do którego prawdopodobnie już masz dostęp!).

Dodatkowo ten pakiet zapewnia subskrypcję Disney+ i oczywiście dostęp do ogólnej biblioteki treści Hulu. Plany telewizji na żywo Hulu obejmują także nieograniczone miejsce na rejestratorze DVR, proces konfiguracji bez użycia urządzenia i łatwe anulowanie online. Hulu nie oferuje obecnie bezpłatnego okresu próbnego swojego planu telewizji na żywo.

76 dolarów miesięcznie w Hulu

(Zdjęcie: NFL)

Podstawowa subskrypcja NFL+ w wysokości 6,99 USD miesięcznie (lub 40 USD rocznie) zapewnia lokalne, regularne mecze NFL w godzinach największej oglądalności i poza sezonem wyłącznie na telefonie lub tablecie, a także dźwięk na żywo z każdego meczu sezonu na obsługiwanych urządzeniach i dostęp do sieci NFL Który umożliwi transmisję na żywo ośmiu meczów w sezonie 2023. NFL+ Premium, a nieco wyższa cena 14,99 USD miesięcznie (lub 80 USD rocznie) obejmuje również dostęp do NFL RedZone, a także pełne, skondensowane powtórki każdego meczu na obsługiwanych urządzeniach. NFL+ oferuje także 7-dniowy bezpłatny okres próbny.

NFL 6,99 USD miesięcznie

Więcej sposobów oglądania sezonu NFL 2023:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *