Jak słuchać ogłoszenia prezydenckiego DeSantisa z Elonem Muskiem na Twitterze

Gubernator Florydy Ron DeSantis ogłosi swoją kandydaturę na prezydenta w rozmowie z Elonem Muskiem w środę o 18:00. W serwisie Twitter Spaces Twitter jest platformą strumieniowego przesyłania dźwięku na żywo, na której ludzie zbierają się online, aby rozmawiać w czasie rzeczywistym.

Reporterzy Times przedstawią analizę w całym ogłoszeniu Słuchaj tutaj o 18:00 Z kontem na Twitterze. Właściciel Twittera, p. Piżmo, Podzielił się szczegółami Środa po południu p. O jego zaplanowanym wywiadzie dla DeSantis.

Twitter uruchomił Spaces w maju 2021 r., co czyni go jedną z pierwszych platform mediów społecznościowych, która stworzyła dedykowaną funkcję strumieniowego przesyłania dźwięku. Pomysł jest prosty: dać ludziom możliwość rozmawiania i słuchania w pokojach poświęconych określonym tematom.

Space to odpowiedź Twittera na Clubhouse, aplikację społecznościową do transmisji na żywo, która rozwinęła się wykładniczo od czasu premiery w marcu 2020 r. i pokazała moc platform audio. Podczas gdy Twitter miał kiedyś usługę przesyłania strumieniowego wideo na żywo o nazwie Periscope, powszechna dostępność innych narzędzi do strumieniowego przesyłania wideo skłoniła go do zamknięcia go w 2021 roku i skupienia się na ofercie audio.

Każdy użytkownik Twittera może dołączyć do przestrzeni, w której gospodarze zakładają czat audio i wybierają temat do dyskusji. Gospodarze mogą zarządzać własnymi przestrzeniami i wybierać osoby do zabrania głosu lub zapraszać widzów do zadawania pytań lub komentowania. Niektóre przestrzenie odwiedziły dziesiątki tysięcy gości, chociaż większość odwiedziła tylko dziesiątki gości.

Twitter nigdy nie opublikował liczb dotyczących popularności Space. Pan, który kupił Twittera w zeszłym roku za 44 miliardy dolarów. Musk był użytkownikiem i fanem tej funkcji. Często pojawia się w Spaces, aby rozmawiać o swoich różnych biznesach i przeprowadzać wywiady z dziennikarzami, w tym ostatnio z dwoma z BBC i CNBC.

Twitter wciąż rozpracowuje dziwactwo Space. Ta funkcja może zawierać błędy i czasami wyrzucać lub powodować awarie użytkowników. W grudniu, po tym jak dziesiątki tysięcy użytkowników dołączyło do czatu audio, Mr. Usłyszeć, jak Musk dyskutuje, dlaczego Twitter wyrzucił tak wielu dziennikarzy z sieci społecznościowej, że przestał działać.

READ  Ewakuowany z Mariupola opisuje terroryzm w bunkrach pod Hutą Azovstal | Ukraina

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *