Jak stan szczepień w Nowym Jorku zmienił skutki Keri Irving

Planowane zmiany w przepisach dotyczących szczepień w Nowym Jorku mogą być krokiem w tym kierunku Keri Irving Grają w domowe gry. Ale nie oczekuje się od nich torowania drogi.

Burmistrz Nowego Jorku, Eric Adams, ogłosił w niedzielę, że 7 marca miasto zrezygnuje z wymagań dotyczących szczepień dla „restauracji w pomieszczeniach, fitnessu i lokali rozrywkowych”, pod warunkiem, że liczba przypadków COVID-19 będzie nadal spadać.

Ogłoszenie pojawiło się w środku Szersze złagodzenie ograniczeń COVID-19 Przypisywane do Spadek liczby nowych codziennych spraw w całym kraju. Chociaż planowane cofnięcie mandatów przez Adamsa najwyraźniej pozwoliłoby Irvingowi dostać się do Barclays Center jako widz, nie wydaje się, aby utorował mu drogę do rozgrywania domowych meczów Sieci Brooklyńskie.

Raport: „Mandat sektora prywatnego” nadal obowiązuje w Irving

ten Shams Al-Shaaraniya z Athletic donosi, że „mandat dla sektora prywatnego” Nieobjęte reklamą Adamsa nadal uniemożliwiały Irvingowi pozwanie. Adams nie odniósł się do „mandatu sektora prywatnego” w swoim niedzielnym oświadczeniu. Zapowiedział podobną ścieżkę Aby usunąć autoryzacje masek ze szkół Od 7 marca i Wcześniej obiecał wrócić do „normalnego życia” z ograniczeń COVID-19.

Czy Kyrie Irving zagra w tym sezonie w Barclays Center? (Sergio Estrada/Reuters)

Czy Irving zagra w swoich meczach w tym sezonie?

Irvingowi zabroniono grania w gry domowe, ponieważ nie przestrzega nakazów miejskich, które wymagają szczepienia uczestników i uczestników miejsc rozrywki. Irving może grać na większości aren drogowych NBA i Sieć zgodziła się pozwolić mu grać w niepełnym wymiarze godzin w grudniu. Od tego czasu zagrał w 15 meczach, notując średnio 25,1 punktu, 5,3 asysty i 4,8 zbiórki.

Siatka 32-29 zajmuje ósme miejsce na wschodzie w burzliwym sezonie, który obejmował brak długich kontuzji Kevin Durant i handlować James Harden Dla mnie Filadelfia 76ers W zwróconej paczce Ben Simmons. Durant i Simmons pozostają na ławce, podczas gdy Irving nadal gra w niepełnym wymiarze godzin. Sieć ma nadzieję, że Durant i Simmons zdążą przygotować się do play-offów, które rozpoczną się 16 kwietnia. Obecność Irvinga na meczach u siebie będzie dobrą wiadomością dla Nets.

READ  Stanowisko trenera Lakers Darvina Hamma kwestionowane po przerwie w szatni: Źródła

W obecnym stanie rzeczy sieci nie mają gwarancji, że będą mogli zacumować po sezonie. Będą musieli przejść przez rundę ligową, aby wejść do play-offów, chyba że zdobędą pierwszą szóstkę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *