Jason Kelsey mówi, że Travis nie może być „normalnym człowiekiem” w obliczu „szalonej” sławy Taylor Swift.

Jason Kelce szczerze mówił o tym, jak dużą uwagę poświęca jego brat Travis Kelce w związku z jego związkiem z Taylor Swift.

Były obrońca Philadelphia Eagles (36 l.) opowiedział, jak jego rodzina dostosowała się do nowo odkrytej sławy, odkąd zawodnik Kansas City Chiefs zaczął spotykać się z 14-krotną zdobywczynią nagrody Grammy latem 2023 r. Podczas niedawnego występu w… Whisky imbirowa podcastu Jason przyznał, że wydawało mu się, że życie jego i żony Kylie Kelsey staje się „szalone”, ale „Travis i Taylor przenieśli je na inny poziom”.

„Kylie i ja uważamy, że to źle, a potem spędzamy z kimś czas” – powiedział 7 czerwca gospodarzowi podcastu Andrew Santino. „Tutaj jest zupełnie inna sytuacja. W takim momencie nie można być normalnym człowiekiem”.

Komentarze gwiazdy NFL pojawiają się po tym, jak fan nękał Jasona i Kylie w Margate City w stanie New Jersey. Para, będąca małżeństwem od 2018 roku, przebywała w weekend na parkingu przed restauracją Steve & Cookie’s i Oyster Bar, kiedy w ich ciężarówkę uderzyła kobieta i poprosiła o zrobienie zdjęcia. Jak podaje wirusowy Instagram wideoJason i Kelsey odrzucili prośbę o zdjęcie i wskazali, że czas nie był odpowiedni.

Jednak według doniesień kobieta stała się agresywna i krzyknęła na Kylie, mówiąc: „Nie obchodzi mnie, kim jesteś, nigdy nie zostaniesz wpuszczona do tego miasta”.

„Czuję zapach alkoholu w twoim oddechu” – słychać odpowiedź Kylie, gdy kamera się oddala. – Zawstydzasz siebie.

Kobieta, która później przedstawiła się jako Andre Goldberg, wydała oświadczenie lokalnemu serwisowi ABC News I wZauważając, że po incydencie przeprosiła bezpośrednio rodzinę Kelsey. „W gorącym momencie powiedziałem rzeczy nie na miejscu, czego żałuję i przepraszam za to” – powiedział Goldberg. „Chociaż w sobotę przeprosiłem bezpośrednio rodzinę Kelsey, chcę publicznie przeprosić ich i naszą społeczność. Moja złość i moje zachowanie nie odzwierciedlają mojego charakteru, a już na pewno nie świadczą o przyjaznej społeczności Margate”.

READ  Cardi B wygrywa proces o zniesławienie po tym, jak siostra Hennessy nazywa zwolenników MAGA rasistami

Burmistrz Margate Michael Cullen również wydał oświadczenie na Facebooku, w którym wyraził swoje zawstydzenie i żal.

„W imieniu miasta Margate chciałbym oficjalnie przeprosić Jasona i Kylie Kelseyów za przeżycia, jakie przeżyli w Margate City w weekend” – napisał na koncie miasta. Facebook strona. „Jako ojciec małych dzieci wiem równie dobrze, jak każdy inny, jak ważny jest wieczór z twoją żoną, dlatego chciałbym zaproponować ci nowy termin kolacji”.

Pozornie rozmyślając o incydencie, Jason wyjaśnił podczas podcastu, że Kylie „czuje się trochę niekomfortowo” z powodu poziomu sławy, jaką zdobywa, ale „próbowali odsunąć się” od uwagi.

„Cieszy ją fakt, że może chodzić na akcje charytatywne, pomagać społeczności, prowadzić kliniki z małymi dziewczynkami, grać w hokeja na trawie i robić tak wiele innych rzeczy” – powiedział Santino ojciec trójki dzieci.

Chociaż Kylie może „trochę się wahać”, czy przyjąć nowo zdobytą sławę, Jason powiedział, że przypomina swojej żonie, że „razem przez to przejdą”.

„Trudno być zawsze dostępnym, ale myślę, że przez większość czasu jest to świetna interakcja, gdy robisz takie rzeczy, a zdecydowana większość ludzi… okazuje szacunek i wdzięczność” – dodał. „Jesteśmy w bardzo szczęśliwej sytuacji, że możemy być tu, gdzie jesteśmy teraz, a to wszystko dzięki tym ludziom, którzy są naprawdę wielkimi fanami”.

Jason i Kylie są małżeństwem od sześciu lat. Para upubliczniła swój związek w 2015 roku, po spotkaniu na Tinderze. Po ślubie w 2018 r. para powitała na świecie swoją pierwszą córkę, Wyatt Elizabeth, w październiku 2019 r.; ich druga córka, Elliot Rae, w marcu 2021 r.; Ich trzecia córka, Bennett Llewellyn, urodzi się w lutym 2023 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *