Jeff Bridges mówi, że jego guz jest teraz „wielkości marmuru” – The Hollywood Reporter

Jego guz znacznie się zmniejszył, mówi Jeff Bridges, ale powrót do zdrowia po COVID był dłuższym i bardziej skomplikowanym procesem.

Mówiąc do AARP Do niedawnej historii z okładki magazynuBridges przedstawił aktualne informacje na temat statusu jego leczenia raka i opowiedział o tym, jak myśli o powrocie do pracy po walce z COVID-19.

Aktor, który rozmawiał z magazynem na kilka dni przed rozpoczęciem zdjęć do drugiego sezonu starzecPowiedział, że jego zdrowie w większości wróciło, a guz o wymiarach 9 na 12 cali, który miał kiedyś w żołądku, znacznie się skurczył podczas leczenia. (Aktor publicznie ogłosił, że zdiagnozowano u niego chłoniaka w październiku 2020 r., a we wrześniu 2021 r. poinformował, że jego rak jest w remisji.)

Robiłem te sceny walki do pierwszego odcinka starzec Nie wiedziałem, że mam na ciele guza o wymiarach 9 na 12 cali” – powiedział Bridges, zanim zauważył, że jego guz skurczył się „do wielkości marmuru”.

Tam, gdzie znalazł większość wyzwań związanych ze swoim zdrowiem, to powrót do zdrowia po COVID-19. Bridges był leczony z powodu raka w tym samym czasie, w którym zaraził się wirusem, co było trudną sytuacją dla kogoś, kogo układ odpornościowy już walczył. Dodał, że proces odbudowy wciąż trwa.

„Wiele ulepszeń polegało na wyznaczaniu naprawdę małych celów. Na początku były to: „Jak długo możesz stać? Czy możesz teraz przejść 5 stóp?”

Aktor, który wcześniej wyznał, że rozważa własną śmierć podczas walki z dwiema chorobami, rozważał również – gdyby przeżył – czy byłby w stanie ponownie pracować.

„Naprawdę nie sądziłem, że kiedykolwiek będę znowu pracował” – powiedział magazynowi. Więc na początku powiedziałem: „Dobra, zobaczymy”. Ale ostatecznie stało się to: „Może mogę”. Muszę przyznać, że nadal boję się wrócić do pracy”.

READ  Restauracje Toma Sandovala są pełne negatywnych komentarzy na temat skandalu związanego z oszustwami

To, co ostatecznie się zmieniło, powiedział, to ten sam rodzaj zmienionej perspektywy, który przeprowadził go przez epizod COVID. „Zacząłem myśleć o moim wyzdrowieniu jako o prezencie do podarowania” – powiedział.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *