Jeff Gladney, Arizona Cardinals, zmarł w wieku 25 lat

Lekarz sądowy hrabstwa Dallas potwierdził we wtorek, że Gladney, lat 25, była jedną z dwóch osób, które według władz zginęły w wypadku, który miał miejsce około 2:30 rano.

Według komunikatu prasowego Departamentu Szeryfa hrabstwa Dallas w wypadku uczestniczyły dwa pojazdy. Wstępne śledztwo wykazało, że biały samochód przyspieszył, a drugi samochód przejechał od tyłu.

W oświadczeniu stwierdzono, że biały samochód stracił kontrolę i uderzył w krawężnik autostrady, zabijając mężczyznę i kobietę w środku. Drugi samochód był również zajęty przez mężczyznę i kobietę, którzy nie zostali ranni.

Nazwisko zmarłej kobiety nie zostało natychmiast ujawnione.

Gladney wchodził w trzeci sezon swojej kariery w NFL, grając w uniwersytecką piłkę nożną na Texas Christian University. Minnesota Vikings wybrali go w pierwszej rundzie w 2020 roku, ale zespół zwolnił go przed sezonem 2021 po tym, jak został oskarżony o zbrodnię, zgodnie z Strona NFL.

Gladney został uniewinniony w incydencie, a kardynał podpisał z nim dwuletni kontrakt w marcu 2022 roku. Niedawno trenował z drużyną podczas organizowanych przez NFL treningów drużynowych.

Jesteśmy zdruzgotani śmiercią Jeffa Gladneya. Kardynałowie tweetują w poniedziałek. „Nasze myśli są z jego rodziną, przyjaciółmi i wszystkimi, którzy opłakują tę straszną stratę”.
CeeDee Lamb of the Dallas Cowboys próbuje złapać Jeffa Gladneya z Minnesota Vikings podczas meczu NFL 22 listopada 2020 r. w Minneapolis w stanie Minnesota.

Wikingowie wydali też oświadczenie, w którym powiedzieli, że opłakiwali śmierć mojego kata.

„Nasze myśli są z jego rodziną i przyjaciółmi, a także z Arizona Cardinals oraz obecnymi i byłymi kolegami z drużyny i trenerami Jeffa, którzy opłakują jego odejście” – czytamy w oświadczeniu zespołu.

Gracze NFL z całej ligi przesyłają kondolencje za pośrednictwem Twittera.

Napisał na Twitterze: „Dziś rano usłyszę okropne wieści. Po prostu tragiczne. Spoczywaj w pokoju Jeff”. Obrona kardynałów koniec JJ Watt.
„Straciłem mojego brata, mojego najlepszego przyjaciela, moją prawą rękę”, tweetował odbiornik szerokopasmowy Philadelphia Eagles Galen Rigor, który również uczęszczał na Texas Christian University. „RIP Jeff Gladney, mój brat, strzeż mnie, proszę”, dodał.
READ  Homecoming Kings: Po swojej pompie w czerwonym płaszczu, Wainwright i O'Neill prowadzą Cardinals 9-0 | Kardynałowie św. Ludwika

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.