Jeremy Fowler usłyszał pogłoskę o „dzikim” handlu Jimmy Garoppolo 49ers w NFL Scouting Combine

Kevin Jayraj USA Today Sports

Pittsburgh Steelers? Przywódcy Waszyngtonu? Może nawet Denver Broncos? Każdy ma swoje teorie na temat tego, gdzie rozgrywać będzie rozgrywający San Francisco 49ers Jimmy Garoppolo. Jednak w zeszłym tygodniu w NFL Scouting Combine Jeremy Fowler z ESPN usłyszał, jak opisuje, „dziką” plotkę dotyczącą innego możliwego miejsca docelowego.

Święci z Nowego Orleanu.

Większość z 49 graczy spodziewa się, że wymieni swoją pomoc w ciągu ostatnich czterech i pół sezonu, w wyniku czego: Lanca do drzew Era w Santa Clara. Były trzeci rozstawiony kibicował Garoppolo przez cały zeszły sezon, a plan zawsze był taki, żeby usiąść, uczyć się i podjąć pracę, kiedy będzie gotowy.

To pozostawia Garoppolo i jego 25-milionową pensję do rozliczenia. W rzeczywistości zespół może potrzebować zlikwidować te pieniądze, aby zatrzymać graczy i awansować na inne pozycje. Robienie tego, trzymając się Garoppolo, byłoby bardzo trudne.

– Najdziksza plotka, jaką słyszałeś w tym tygodniu? Fowler napisał funkcję dla ESPN (h/t Andrew Holleran z The Spun). Rozgrywający Jimmy Garoppolo Możliwe, że połączysz się z Nowym Orleanem. To byłaby niespodzianka, ponieważ wielu w lidze oczekuje powrotu Jamesa Winstona do Świętych. Ale jeśli Rodgers i Wilson się nie ruszają, Garoppolo staje się jedną z najlepszych dostępnych opcji. Może Nowy Orlean przynajmniej wciska ten pomysł”.

49ers mogą znaleźć się na rynku sprzedającego, jeśli Aaron Rodgers i Russell Wilson Zostań z ich zespołami. To prawdopodobnie zwiększy zainteresowanie Garoppolo. Jednak jedna komplikacja pojawiła się w zeszłym tygodniu, kiedy ujawniono, że rozgrywający 49ers będzie przechodził operację barku. Nie będzie mógł zwymiotować w ciągu 16 tygodni po wyzdrowieniu.

Podczas gdy niektórzy spodziewają się, że wiadomość wpłynie na wartość handlową Garoppolo, inni uważają, że brak lepszych opcji rozgrywających i rok spadkowy w nadchodzącej rosnącej kategorii pomocników oznacza, że ​​nadal można zawrzeć umowę. To tylko kwestia czasu.

READ  Lions przejmują NFC North, a Packers dominują w pierwszej połowie
Nikt nie jest perfekcyjny. Znalazłeś błąd w tym artykule?
Zgłoś to.

Komentarze na Facebooku

Więcej aktualności o San Francisco 49ers

Kyle Shanahan z Drużyny 49, sztab trenerski, nie będzie uczestniczył w Kombinecie Skautowym NFL

Kiedy NFL opublikowała listę trenerów, którzy mieli w tym tygodniu przemawiać do mediów podczas Kombinatu Skautowego NFL, trener San Francisco 49ers Kyle Shanahan był jednym z najbardziej nieobecnych. Inni, których nie ma na liście, to Bill Belichick, Sean McVeigh, Mike Tomlin, Matt Rowley i John Harpo. NBC Sports Bay Area donosi, że Shanahan i jego personel nie będą przebywać w Indianapolis w drużynie skautingowej NFL. „Pracownicy, w tym nowi, zostaną w Santa Clara i ocenią film Horizons” – napisał na Twitterze Matt Mayoko. „Dział personalny i harcerze w SF są obecni

49ers GM John Lynch przemawia podczas Kombinatu Harcerskiego NFL 2022

Dyrektor generalny San Francisco 49ers, John Lynch, rozmawia z dziennikarzami w 2022 NFL Scouting Combine w Indianapolis. Oto wszystko, co powiedział. Zapis dostarczony przez zespół komunikacji San Francisco 49ers. Jakieś aktualizacje dotyczące T Mike’a McGlincheya, jeśli chodzi o jego postępy? „Mike jest w porządku. Przeszedł ważną operację naprawy ścięgna mięśnia czworogłowego, ale jak zawsze Mike, zaatakował wszystko w 100 procentach, a jego rehabilitacja przebiega naprawdę dobrze. Jesteśmy zadowoleni z jego postępów. Zamierzamy mu zapewnić czas, którego potrzebuje, żeby nie wrócił”. Tylko, ale wrócił i jest wolny od bólu i może grać tak, jak myślimy, że może grać. Jak myślisz, jakie jest stanowisko QB Jimmy’ego Garoppolo?

John Lynch w NFL Scouting Combine: Javon Kinlaw, Jason Verrett i 11 innych aktualizacji dla 49ers

Zacznę od dwóch tematów, których jeszcze nie poruszyliśmy – Javon Kinlaw i Jason Ferrett. Dyrektor generalny San Francisco 49ers, John Lynch, przemawiając w Kombinacie Skautowym NFL w Indianapolis, przekazał aktualne informacje na temat obu obrońców. Kinlaw i Ferrett przegapili większość ostatniego sezonu. Po pojawieniu się w zaledwie czterech meczach, Kinlaw przeszedł operację rekonstrukcyjną, aby naprawić ACL. Ferret doznała pęknięcia ACL w pierwszym tygodniu. Javon Kinlaw Lynch powiedział dziennikarzom, że Kinlaw teoretycznie może wrócić na czas do programu 49ers na wiosnę, ale nie ma powodu, by spieszyć się z jego powrotem. „Chcemy się upewnić, że tak jest [fully] Lynch powiedział przez Davida Lombardiego z The Athletic.

John Lynch wyjaśnia, dlaczego trener 49ers, Kyle Shanahan, nie pojawił się w drużynie skautingowej NFL

Niewielu trenerów NFL wzięło udział w tegorocznym Kombinacie Harcerskim NFL. Wśród nieobecnych są Bill Bellick, Sean McVeigh i Mike Tomlin. Kyle Shanahan i jego personel w San Francisco 49 również zaginęli, decydując się pozostać w Santa Clara i wykonywać tam swoje obowiązki badawcze. General Manager John Lynch jest w NFL Scouting Combine i rozmawiał z dziennikarzami w środę. Wyjaśnił, że rotacja tego trenera poza sezonem odegrała rolę w decyzji Shanahana o pominięciu tegorocznej imprezy, w której co roku uczestniczył, odkąd został głównym trenerem przez 49 lat. „Myślę, że patrzymy na każdą sytuację jako wyjątkowy przypadek, a to nie jest coś. mamy surową postawę, która tego nie robi” – wyjaśnił. Trenerzy nigdy nie powinni do niego chodzić”. „Ale biorąc pod uwagę [Dolphins head coach] mikrofon

READ  Dodgersi wkrótce ponownie podpiszą Clayton Kershaw

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *