Jeremy Renner zwolniony ze szpitala po wypadku na snowboardzie | Jeremiego Rennera

aktor Jeremiego Rennera Wrócił do domu ze szpitala, dochodząc do siebie po wypadku związanym z lawiną, w wyniku którego został ciężko ranny.

52-letni Renner zaktualizował fanów w tweecie opublikowanym na koncie burmistrza jego programu telewizyjnego Paramount +, Kingstown. Napisał: „Byłem bardzo podekscytowany oglądaniem odcinka 2.01 z rodziną w domu, znowu z mgły mózgowej”.

Renner trafił do szpitala w Nowy Rok po tym, jak został zmiażdżony przez śnieg podczas próby oczyszczenia podjazdu w pobliżu jego domu w Nevadzie. Doznał tępego urazu klatki piersiowej i wymagał dwóch operacji, jednego etapu Raport Przez jego promotora.

W oświadczeniu rodzina Jeremy’ego chciałaby wyrazić swoją wdzięczność niesamowitym lekarzom i pielęgniarkom, którzy się nim opiekowali, Truckee Meadows Fire and Rescue, szeryfowi hrabstwa Washoe, burmistrzowi Reno Hilary Schieve oraz rodzinom Carrano i Murdock. I są uszczęśliwieni falą miłości i wsparcia ze strony jego fanów.

3 stycznia Renner opublikował aktualizację w mediach społecznościowych. W poście na Instagramie aktora, najbardziej znanego z roli superbohatera Marvela, Hawkeye powiedział: „Zbyt zdezorientowany, by teraz pisać. Ale przesyłam wam wszystkim miłość.

Zezwolić na treści na Instagramie?

Ten artykuł zawiera treści dostarczone przez Instagram. Ponieważ używają plików cookie i innych technologii, prosimy o zgodę przed załadowaniem czegokolwiek. Aby wyświetlić tę zawartość, Kliknij „Zezwól i kontynuuj”.

Tego samego dnia szeryf hrabstwa Washoe, Darin Balaam, i jego oficerowie odpowiedzieli na wezwanie pod numer 911 w sprawie mężczyzny zmiażdżonego przez jego Sno-Cat, maszynę o masie 14 000 funtów przeznaczoną do odgarniania śniegu.

Śnieżny kot, który jechał, zaczął się toczyć, gdy w pojeździe nie było Rennera. Został ranny, gdy próbował wspiąć się z powrotem na siedzenie kierowcy.

Balaam powiedział, że związane z pogodą zamknięcia dróg opóźniły czas reakcji. Renner został zabrany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Reno. Śnieżny kot został skonfiskowany.

Inni aktorzy Avengers, w tym Chris Hemsworth, Chris Pratt, Chris Evans i Mark Ruffalo, byli wśród tych, którzy przesłali gratulacje swojemu partnerowi.

READ  Korea Południowa: Urzędnicy Seulu twierdzą, że mężczyzna, który wjechał do Korei Północnej, prawdopodobnie opuścił Koreę Północną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *