Jeśli iMessage odetnie oba końce tweetów, nie jesteś sam

W czwartek napisałem, że Twitter pojawił się około lutego po wystąpieniu problemów Po raz drugi w tygodniuA w piątek firma miała do czynienia z dziwnym błędem w iMessage. Jeśli używasz urządzenia Apple i wyślesz tweet do znajomego na urządzeniu Apple, pierwszy i ostatni znak nie pojawią się w tweecie. Jak zgłoszony przez 9to5MacW podglądzie tweetów wysłanych przez iMessage brakuje pierwszego i ostatniego znaku tweeta, co sprawia, że ​​jest on dziwnie czytany.

ja i inny krawędź Pisarz przetestował również ten błąd. Oto jak aplikacja Wiadomości Apple na iPhonie, Macu i Apple Watch wyświetla tweet, który napisałeś wczoraj:

Czy potrafisz odgadnąć brakujące litery?
Zrzuty ekranu z Jay Peters/The Edge

Oto, co tweetujesz zrobione wczoraj Właściwie wyglądało to tak:

(oni nie).
Zdjęcia: Jay Peters/The Edge

Podczas uzyskiwania dostępu do komentarza rzeczniczka Twittera, Stephanie Cortez, pierwotnie stwierdziła, że ​​błąd został naprawiony, ale okazuje się, że tak nie było — Cortez powiedział wkrótce po opublikowaniu tego artykułu, że firma jest świadoma problemu i rozważa jego naprawę . Kiedy zameldowałem się późnym piątkowym wieczorem, błąd został naprawiony na wszystkich moich urządzeniach. Apple nie odpowiedział na prośbę o komentarz.

Aktualizacja 18 lutego, godz. 22:15 ET: Błąd został naprawiony dla mnie na moich urządzeniach.

READ  Activision Toys for Bob stanie się niezależnym studiem badającym przyszłą współpracę z Xbox

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *