Jeśli ubezpieczenie sprawi, że baseball będzie lepszy, będzie warto

Spadek siły zarobkowej dla średnich graczy – weteranów, których produkcję mógłby ewentualnie zastąpić nowicjusz – może zostać przyspieszony w tej umowie. Zawsze są niezamierzone konsekwencje. Ale wydaje się, że istnieją pewne aspekty, które sprawią, że gra będzie lepsza.

Zespoły często utrzymują wybitne perspektywy pracy u nieletnich, starając się wycisnąć z nich dodatkowy rok służby, zanim trafią do bezpłatnej agencji. Teraz, jeśli gracz znajdzie się w dwóch najlepszych głosach na debiutanta roku, otrzyma pełny rok pracy, niezależnie od tego, kiedy awansował. to uczciwe. Tak samo jest, ile razy zawodnik może zostać wybrany w trakcie sezonu, a pula 50 milionów dolarów jest rozdzielana między graczy, którzy nie kwalifikują się jeszcze do arbitrażu.

Właściciele forsowali międzynarodowy projekt, złożony problem, któremu wielu graczy z Ameryki Łacińskiej, takich jak shortstop z San Diego, Fernando Tates Jr., entuzjastycznie się sprzeciwiało. Zajęło to trochę czasu, ale uczelnia słusznie zgodziła się pozwolić związkowi na zbadanie sprawy i podjęcie decyzji do końca lipca, wiążąc jego przejście z cofnięciem kwalifikującej się oferty, ograniczeniem wolnej agencji.

Być może najbardziej zachęcające: utworzenie w 2023 r. wspólnego komitetu, składającego się z czterech aktywnych graczy, sędziego i sześciu osób wybranych przez MLB, w celu rozważenia zmian zasad, takich jak większe zasady, zegary natarcia, przejścia tarcz i strefa automatycznego uderzenia. Komitet może podjąć decyzję o zmianie reguły i wdrożyć ją w ciągu 45 dni – znowu rozsądne rozwiązanie, które daje graczom głos w regulaminie ich miejsca pracy.

Istnieją inne logiczne zmarszczki, takie jak wyznaczony na całym świecie hitter (nikt nie chce, aby jego ulubiony miotacz zranił się machając kijem lub biegając po bazach) i loterie dla pierwszej szóstki w drafcie, więc sam zespół nie może zagwarantować sobie najlepszy wybór, pozostając tandetnym przez kilka lat.

READ  Arsenal zasadniczo zgadza się na podpisanie kontraktu z Kaiem Havertzem z Chelsea

Stroje reklamowe to banał i musimy zobaczyć, jak rozszerzone pole meczowe sprawdza się w praktyce; Stąd wydaje się, że 12 drużyn to całkiem sporo. Ale jeśli to wszystko razem sprawi, że gra będzie lepsza, ostrość będzie tego warta. Liga i zawodnicy dali sobie szansę na odzyskanie miejsca w baseballu w duchu patriotycznym. Proszę nie dmuchać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *