Joe Burrow jest wystarczająco dobry, ale po zwycięstwie Bengals nad Rams nadal występują obawy dotyczące cieląt

Joe Burrowowi daleko do najlepszego poniedziałkowego wieczoru.

Ale to wystarczyło dla drużyny Cincinnati Bengals, która rzuciła kostką, rozpoczynając grę dla chorego rozgrywającego w Pro Bowl. Podczas gdy obrona Cincinnati dławiła Matthew Stafforda i Los Angeles Rams, Burrow pokonał trudną pierwszą połowę i poprowadził drużynę Bengals do ataku w zwycięstwie 19-16.

Noc rozpoczęła się dla Bengalu niepomyślnie. W trzecim meczu z rzędu drużynie Cincinnati nie udało się zdobyć wyrównania w pierwszej kwarcie, a jej ofensywa osłabła i do przerwy doprowadziła do remisu 6:6. Jednak w drugiej połowie ofensywa Burrow and the Bengals dała oznaki życia, zdobywając jednocześnie wystarczającą liczbę punktów, aby odnieść bardzo potrzebne zwycięstwo.

Burrow zakończył wieczór, wykonując 26 z 49 podań na 259 jardów, bez przyłożeń i jednego przechwytu. Nie był to duży wysiłek i nie wystarczył, aby rozwiać obawy dotyczące napięcia łydki, które nękało go od początku sezonu.

To jednak wystarczyło, aby uniknąć rozpoczęcia na 0:3.

„Docieramy do celu” – powiedział Burrow ESPN po meczu dotyczącym powrotu do zdrowia. „Każdy tydzień będzie lepszy, o ile nie będzie już więcej niepowodzeń. … Dzisiaj przez to przeszliśmy”.

Być może najbardziej zachęcające było połączenie Burrowa z Ja’Marrem Chase’em, który zanotował 12 chwytów na odległość 141 jardów. Odbiorca All-Pro w pierwszych dwóch meczach Cincinnati przebiegł zaledwie 70 jardów.

Bengalowie skorzystali z okazji, aby założyć Norę

Zaledwie trzy tygodnie przed końcem sezonu Bengals stanęli przed kluczową decyzją dotyczącą zagrania z Burrow. Inną opcją było dać odpocząć Burrowowi i jego schorowanej łydce i rozpocząć grę Jake’a Browninga, weterana drużyny treningowej, którego życiorys zawiera jedną próbę podania w NFL.

Ravens, Steelers i Browns rozpoczęli 2:1, a drużyna Bengals z wynikiem 0:2 uznała, że ​​Burrow dał im największą szansę na zwycięstwo. Postanowili go wystawić na boisko, a decyzja została podjęta dopiero w dniu meczu.

Burrow był niczym w Pro Bowl od początku 0:2, wykonując 41 z 72 (56,9%) podań na 304 jardy, a także dwa przyłożenia i jeden przechwyt. Jego wynik na odległość 4,2 jarda był tuż gorszy od jego średniej wynoszącej 7,4 jarda w 2022 r. i najlepszej w lidze średniej wynoszącej 8,9 jarda rok wcześniej w wyścigu Cincinnati do Super Bowl. Eksplozja minęła.

Pozostała zaginiona w pierwszej połowie w poniedziałkowy wieczór, po tym jak każde z 13 podań Burrowa w pierwszej kwarcie zakończyło się fiaskiem Przebył mniej niż 10 metrów W powietrzu. Burrow osiągał średnio 4,6 jarda na próbę, podczas gdy atak Cincinnati zaowocował czterema puntami i trzema próbami do kosza z gry, z których dwie były udane.

W drugiej połowie nora daje oznaki życia

Jednak Burrow poprowadził skuteczną jazdę na dystansie 75 jardów przez 10 zagrań, aby rozpocząć drugą połowę, która zakończyła się przyłożeniem z 14 jardów Joe Mixona. Następnie drugie posiadanie piłki przez Cincinnati dało przebłysk znanego sukcesu, którego rażąco nie było na początku sezonu Bengals.

Na pierwszym i dziesiątym z 25 jardów Burrow sfingował narzut do uciekającego Chase’a Browna, a następnie przetoczył się na prawo. Spojrzał w dół boiska i w biegu uderzył Chase’a, który przerzucił piłkę wzdłuż prawej linii bocznej i zdobył 43 jardy.

W tej akcji Evana McPhersona strzelił z gry z 48 jardów i powiększył prowadzenie Bengals do 16-7. Była to jednak anomalia w nocy, podczas której Bengale tylko raz dotarli do czerwonej strefy, notując 309 jardów od wznowienia.

Obrona Bengals zasługuje na lwią część poniedziałkowego zwycięstwa. Przez całą noc wywierała presję na Stafforda, notując sześć worków i dwa przechwyty. Drugi rok rezerwowy Dax Hill był siłą, zanotował osiem odbiorów, w tym dwa za przegraną, jedno trafienie rozgrywającego i zwolnienie Stafforda, co zaowocowało głębokim trzecim i długim starciem na terytorium Los Angeles.

READ  Marcus Rashford „przejmie obowiązki proceduralne” po wyjeździe do Belfastu i będzie dostępny w kadrze Manchesteru United

Logan Wilson zapewnił przechwyty dla Cincinnati.

W dużej mierze dzięki tej obronie drużyna Cincinnati była w stanie uniknąć najpilniejszych zmartwień w poniedziałkowy wieczór, zatamując krwawienie i odnosząc zwycięstwo. Jednak stan zdrowia Burrowa pozostaje ciągłym problemem i jest mało prawdopodobne, że w najbliższym czasie ustąpi.