Joel Embiid z 76ers bliski powrotu, prawdopodobnie we wtorek: Źródła

Źródła ligi podają, że gwiazda Philadelphia 76ers, Joel Embiid, jest bliski powrotu, prawdopodobnie już podczas wtorkowego meczu u siebie z Oklahoma City Thunder. Sportowiec.

Embiid był pauzowany od 30 stycznia, kiedy Jonathan Kuminga z Golden State Warriors przypadkowo upadł na nogę, tuż poniżej kolana. Na początku lutego Embiid przeszedł operację łąkotki bocznej lewego kolana Sportowiec Poinformował, że ośrodek może zostać wyłączony z gry na okres do dwóch miesięcy, w zależności od jego rehabilitacji i powrotu do zdrowia.

Embiid i 76ers wciąż pracują nad tym, kiedy wróci, ale uważa się, że stanie się to lada dzień. Źródła ligowe podają, że w ostatnich dniach aktualny MVP NBA wziął udział w kilku treningach w formacie pięć na pięciu.

76ers pozostało siedem meczów w sezonie zasadniczym, w tym cztery w tym tygodniu: wtorek przeciwko Thunder, czwartek w Miami, sobota z Memphis i niedziela z San Antonio.

Trener 76ers Nick Nurse powiedział w zeszłym tygodniu, że zespół optymistycznie patrzy na powrót Embiida do gry przed zakończeniem sezonu zasadniczego.

Przed swoją nieobecnością Embiid przeżywał historyczny sezon, notując średnio 35,3 punktu, 11,3 zbiórki i 5,7 asyst w 34 meczach.

(Zdjęcie: Kyle Ross/USA Today)

READ  Mikaela Shiffrin wyrównała rekord Lindsey Vonn z 82 zwycięstwami w Pucharze Świata

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *