John Cena opowiada o pozostaniu w WWE po przejściu na emeryturę na ringu

Na WWE Money in the Bank John Cena ogłosił, że zamknie rozdział swojej kariery ringowej w 2025 roku. Jak ujawniono w Konferencja prasowa po projekcji filmu Pieniądze w bankuJednakże John Cena planuje pozostać w rodzinie WWE, poza wrestlingiem, przez czas dłuższy niż przyszły rok.

reklama

„Część planu działania zaproponowana przez W [WWE] „Zaakceptowałem pomysł pozostania w rodzinie WWE na jakiś czas” – powiedział John Cena. „Zawsze mówiłem publiczności, że WWE to mój dom, kocham to miejsce i to, że fizycznie czuję, że dobiegłem końca, nie oznacza, że ​​muszę zdystansować się od czegoś, co kocham. Mam pasję dla tego biznesu. Nadal oglądam Money in the Bank i krzyczę na ekran i na chłopaków.” Ze względu na to, co robią lub co mogą zrobić, czuję, że mam tutaj pewną mądrość, która może być cenna.

Trasa koncertowa Johna Ceny na emeryturę oficjalnie rozpocznie się w styczniu 2025 roku, a zakończy w grudniu tego samego roku. W rozmowie z prasą John Cena wskazał, że ta trasa obejmie 30–40 koncertów, w tym Royal Rumble 2025, Elimination Chamber 2025 i premium wydarzenie na żywo WrestleMania 41 w Las Vegas. John Cena wyraził także zainteresowanie udziałem w pierwszym programie „WWE Raw” w serwisie Netflix, którego premiera zaplanowana jest na styczeń.

reklama

John Cena ostatni raz walczył 8 kwietnia na odcinku „Raw”, zdobywając zwycięstwo w tag teamie wraz z ówczesnymi mistrzami WWE World Tag Team, The Mizem i R-Truthem.

Jeśli używasz cytatów z tego artykułu, podaj WWE i przekaż je Wrestling Inc. Kopiować.

READ  Gra Squid: Emmy wygrała Lee Jung-jae i reżyser Hwang Dong-hyuk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *