Johnny Depp mówi, że nie przeszkadza mu Hollywood – Deadline

Skromny i defensywny Johnny Depp przemawiał dziś rano na konferencji prasowej w Cannes przed filmem otwierającym festiwal Jane du Barry. Nie tylko został wzruszony owacją na stojąco w Teatrze Wielkim Lumière, ale odniósł się także do następstw tytułów procesowych Amber Heard (nie odnosząc się do tego), wykrzykując: „Jeśli chodzi o mnie i moje życie, większość to, co przeczytałem, to okropnie napisana fikcja”.

zapytał wcześniej Czas dostawy Niezależnie od tego, czy nadal czuje się przerywany przez Hollywood, uczucia, które wyraził w wywiadzie dla The Sunday Times w sierpniu 2021 r., Trzykrotnie nominowany do Oscara odpowiedział:

Czy czułeś, że Hollywood ci przeszkadza? Cóż, nie powinieneś mieć w tym momencie ochoty na myślenie: „Nic z tego się nie dzieje, to tylko jakiś dziwny żart albo śpię od 35 lat”. Oczywiście, kiedy „jesteś proszony o rezygnację z filmu, który robisz, ponieważ Coś jest tylko zbiorem samogłosek i spółgłosek unoszących się w powietrzu, czujesz się przerwany” – powiedział.

„Czy czuję się teraz przerwany? Wcale. Nie czuję się przerwany przez Hollywood, ponieważ nie myślę o Hollywood. Nie potrzebuję już Hollywood”. „Myślę, że to bardzo dziwny i zabawny czas, w którym wszyscy chcą być sobą, ale nie mogą, muszą trzymać się szeregu, dogadywać się, a jeśli chcesz żyć tym życiem, będę na druga strona.”

Jane du Barry Zostało to ogłoszone jako powrót aktora na duży ekran po trzyletniej przerwie, gdy walczy z byłą żoną Amber Heard w sądzie, wygrywając proces o zniesławienie przeciwko niej zeszłego lata.

Ale Depp przeciwstawił się passie „powrotów”.

Używają tego jako swego rodzaju sloganu: „Człowiek powraca.” Swoją drogą, najwyraźniej miałem około 17 takich przypadków.

Kontynuował: „Ciągle zastanawiam się nad słowem„ powrót ”, ponieważ nigdzie nie byłem.” Właściwie mieszkam około 45 minut stąd, tak. Może, może ludzie po prostu przestali dzwonić. Nie wiem, jaki był wtedy ich strach. Nie poszedłem nigdzie. Siedziałem. Więc „powrót” jest prawie tak, jakbym miał wyjść i zatańczyć stepowanie czy coś w tym stylu”.

READ  James Gunn o własnych i przyszłych pytaniach Guardians Holiday

Kiedy reporter zapytał go, jak się czuje w związku z kontrowersjami wokół jego obecności w Cannes, zwłaszcza tymi, którzy nie chcieli go tutaj na 76. bo gdzieś jakbym zebrał ich wszystkich razem w jednym pokoju, 39 osób patrzy, jak jem Big Maca na okrągło. Kto to jest? Dlaczego ich to obchodzi? Jakiś rodzaj lub wieża tłuczonych ziemniaków oświetlona światłem z ekran komputera? Anonimowy”.

W Jane du Barry, Depp gra Ludwika XV, a reżyser Méwen gra jego nową kochankę, hrabinę Jeanne du Barry.

Aktor omówił brawurę Maïwenn, która obsadziła nie-francuskiego aktora w roli króla Ludwika. Reżyserka wspomniała, że ​​była już u kilku zmarłych francuskich aktorów, ale uznała Deppa za anomalię, nie tylko z powodu jego pobytu we Francji, ale także z powodu jego głębokiej znajomości polityki, sztuki i kina w tym kraju. . „Wiedział więcej o Louisie VX niż ja” — przyznał reżyser.

Depp powiedział: „Byłem tak zaskoczony, że zostałem wybrany do tej roli. Tak, myślałem, że ktoś popełnił ogromny błąd”.

Aktor powiedział: „Może chcesz przymierzyć Francuza jako króla Ludwika, pomyślałem o tym przez chwilę. Pomyślałem o tym przez chwilę. To było odważne z jej strony, że wybrała wieśniaka z Kentucky…”

Depp powiedział później, że jednym z jego największych celów związanych z rolą Ludwika XV było to, aby widzowie zapomnieli, że to on był na dużym ekranie.

„Musisz wymyślić sposób, aby widz zapomniał, kim jesteś, o całym bagażu, który nosisz… To była moja największa nadzieja, że ​​​​widz zapomni, kto był przed nim” – powiedział aktor.

Poza ekranem, która grała zbuntowaną tytułową bohaterkę, Maïwenn, przyznała się w niedawnym wywiadzie telewizyjnym do napaści na redaktora naczelnego Mediapart, Edwy’ego Plenela, co wymagało wyrywania mu włosów i plucia na niego w paryskiej restauracji.

READ  Brad Paisley wydaje piosenkę z prezydentem Ukrainy Wołodymyrem Zełenskim: Posłuchaj „Same Here”.

„Jest zdeklarowaną przeciwniczką #MeToo i wykonała gest, aby uspokoić swój świat, dlatego chwaliła się tym w telewizji. Widzimy rodzaj dumy odbijającej się echem od tego świata” – ostatnio Plenel zaatakował Maïwenn. różnorodny Wywiad o kłótni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *