Jordan Alvarez trafia na HR przez 3 rundy, gdy Astros wygrywa mecz 1

Houston – Jordania Alvarez Homer zmiażdżył pod koniec gry, trzy gry z dwoma zwycięstwami w dziewiątym Rubinowy Rayrujnując strategię Seattle Mariners polegającą na wykorzystaniu zdobywcy nagrody Cy Young Award w rzadkiej roli ulgi i katapultowaniu Houston Astros do wygranej 8-7 we wtorek w meczu otwarcia.

Pozostawanie w tyle w każdej grze po złym starcie Justin VerlanderMistrz AL West Astros przewyższał liczebnie wschodzącą gwiazdę Julio Rodriguez i Wild-Card Mariners na końcu, aby rozpocząć lepszą serię pięciu sekcji.

Houston przegrała 7-5, gdy uderzył byczy debiutant David Hensley Jeden dotarł o dziewiątej, gdy zbliżało się Seattle Paweł Swald Poklepał swoją koszulkę boiskiem.

uderzył Sewald Jose Altowe Zanim Jeremy Pena Zdezorientowany jednym polem do centrum, by gonić Sewalda.

Następnie menedżer Mariners, Scott Servis, wykonał odważny ruch, aby doprowadzić Raya, który rozpoczął sobotę w Toronto w AL Wild Card Series, do meczu na lewą rękę z Alvarezem. Ray, który w zeszłym roku zdobył mistrzostwo Cy Young z Toronto, osiągnął w swojej karierze tylko sześć razy i nie uratował ani jednego profesjonalnego gracza.

Alvarez, który w sezonie zasadniczym trafił 37 graczy, wysłał Rayowi drugie piętro głęboko w miejsca po prawej stronie, aby rozpocząć huczne świętowanie z rodzicami na trybunach.

„Myślę, że to był jeden z najbardziej wyjątkowych momentów w mojej karierze” – powiedział Alvarez. „Są tam i tylko miasto Houston wie, że jesteśmy zespołem, który nigdy się nie poddaje, więc możliwość zrobienia tego było jednym z najbardziej wyjątkowych momentów w jego karierze”.

Według ESPN Stats and Information Research jego wybuch był drugim domowym biegiem w historii po sezonie przez zespół, który dobiegł końca. Drugi to uciekinier Kirka Gibsona z Dennisa Eckersleya, który poprowadził Los Angeles Dodgers do zwycięstwa w pierwszym meczu nad Oakland Athletics na Mistrzostwach Świata 1988.

READ  Kawakami: Transakcja Chrisa Paula-Jordana Poole'a z Warriors, wszystkie opcje, które otworzyła i co ich zmotywowało do tego

Prędkość poza lądem wynosiła 116,7 mil na godzinę, czwarty najszybszy dystans 546. biegu do domu w erze Statcast i najwyższy w historii po sezonie.

Serwis powiedział, że decyzja o użyciu Raya była czymś, o czym myśleli.

„To było coś, co wchodziło w serię, w której byliśmy, patrząc na naszą rotację, do której zmierzaliśmy, rozmawiając z Robbie o użyciu go z pola gry jako kuli, że tak powiem, w tego rodzaju scenariuszu, wiesz, przyniesienie lewicowiec przeciwko Alvarezowi, na Chociaż Alvarez jest jednym z najlepszych hitterów w lidze.

„Ale rozmawialiśmy o tym, jak dostała się do serialu. Rozmawialiśmy o niej przed dzisiejszym rozpoczęciem. Spojrzałem na nią w siódmej rundzie i powiedziałem:„ Hej, to może się zdarzyć ”. – A więc taki był plan.

Kapitan Houston Dusty Baker, który zarządzał usługą podczas gry w Giants, nie chciał odgadnąć swojego byłego gracza.

„Jeśli go wykończę, będzie to wyglądało świetnie… Następnym razem Robbie Ray może wygrać, ale my wygraliśmy dzisiaj” – powiedział Becker.

Mariners przeskoczyli Verlander o sześć przejazdów w zaledwie czterech rundach, aby objąć wczesne prowadzenie 6-2. Yuli Gouriel Homer gra solo w Houston 4. wcześniej Eugenio SuarezPojedynczy strzał w siódmym inningu zwiększył przewagę Seattle na 7-3.

Dwubiegowy Homer Alex Bergman wyłączanie Andres Munoz Zmniejszył prowadzenie do 7-5 w ósmej inningu, tworząc dramatyczny finisz.

Associated Press przyczyniła się do powstania tego raportu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *