Joseph Osai z Bengals żałuje rzutu karnego, który doprowadził do zwycięstwa Chiefs

Kansas City, Missouri – zawodnicy i trenerzy Cincinnati Bengals zapewnili obronę Józef Osaj Słowa pocieszenia i otuchy po rzucie karnym doprowadziły Kansas City Chiefs do bramki z gry w meczu o mistrzostwo AFC.

Ale w chwilach po porażce 23-20 w niedzielę Usai powiedział, że bardzo trudno jest poradzić sobie z emocjami. Z czerwonymi oczami i ściszonym tonem Usai ubolewał nad rzutem karnym w ostatnich sekundach, który umieścił Kansas City na pozycji. Harrisona ButkeraRzut z gry z 45 jardów w przedostatniej akcji z akcji.

„Muszę wyciągnąć wnioski z tego doświadczenia” – powiedział Osai, przekazując rady, które otrzymał od defensywnego końca Cincinnati Sama Hubbarda. „Muszę wiedzieć, żeby nie zbliżać się do tego środka, kiedy on jest tak blisko linii bocznej, jeśli cokolwiek może spowodować rzut karny w takiej trudnej sytuacji jak ta. Muszę spisać się lepiej”.

Na trzecim i czwartym miejscu na 47 jardach Cincinnati rozgrywający z Kansas City Patricka Mahomesa Przesunął się w prawo, aby uzyskać pierwszy dół. Gdy Mahomes wyszedł poza boisko, Osai popchnął Mahomesa od tyłu. Obaj upadli na ziemię na linii bocznej Cincinnati, a Osai został gwizdnięty za niepotrzebną szorstkość.

„Byłem w trybie pełnego pościgu” – powiedział Osai. „Próbowałem zmusić go do zawrócenia, może skłonić go do zawrócenia, ponieważ wiedziałem, że idzie na tę linię boczną. Próbowałem zmusić go do zawrócenia, biegania przez tę godzinę. Jeszcze go nie widziałem. nie wiem, jak bardzo byliśmy poza granicami”.

Kara 15 jardów dała Kansas City pozycję do kopnięcia z: 03 pozostałymi. Po wygraniu 10 meczów z rzędu – i przerwaniu serii trzech zwycięstw przeciwko Kansas City – Bengals odpadli z play-offów w rewanżu zeszłorocznego meczu o mistrzostwo AFC.

Usai powiedział, że zranił się w lewe kolano podczas incydentu w Mahomes. Otrzyma rezonans magnetyczny, aby określić ewentualne uszkodzenia.

READ  New York Jets QB Zach Wilson, zaczyna z Pittsburgh Steelers

Powiedział również, że trener Bengals Zack Taylor był jednym z tych, którzy kibicowali po meczu.

„Po prostu poprosił mnie, abym trzymał głowę do góry” – powiedział Osai. „Powiedział mi, że jest kilka różnych zagrań, które musimy zrobić, że nie sprowadza się to do tej sztuki, musimy po prostu iść naprzód”.

Było wiele problemów nękających Cincinnati w próbie powtórzenia tytułu mistrza AFC i powrotu do Super Bowl.

Jako zespół Bengals popełnili dziewięć rzutów karnych na 71 jardów. rozgrywający Joe Burrow pięciokrotnie. Szeroki odbiornik Kansas City Sky’a Moore’a wrócił Drew ChrismanKopnięcie z 29 jardów, dające drużynie gospodarzy piłkę na własnej linii 47 jardów na zaledwie 30 sekund przed końcem walki.

Atak defensywny Bengalsa BJ Hillktóry osaczył Usai, odpowiadając na pytania dziennikarzy w szatni po meczu, powiedział, że nie ma żadnych skrupułów, aby Usai wykonał ten rzut karny.

„Nie mam [any] W ogóle źle się czułem w związku z tą grą, ponieważ wiedziałem, jaki był jego zamiar: po prostu grać twardo”.

Hill pochwalił Usai za jego wysiłki w swoim pierwszym sezonie NFL. 22-latek został powołany z University of Texas w trzeciej rundzie w 2021 roku, ale przegapił całą kampanię z powodu kontuzji łąkotki w przedsezonie. Kiedy kończy się obrona Bengalów Treya Hendricksona Z problemem nadgarstka pod koniec tego sezonu regularnego, wykorzystanie Ossai wzrosło.

W meczu z Kansas City i Mahomes Usai zanotował dwa najlepsze w drużynie trafienia rozgrywającego.

„Po prostu zbuduj tego faceta i daj mu zrozumieć, że spadnie o cale w tej lidze”, atak obronny Cincinnati czytelnik dj Powiedział. „I będzie wiele sztuk do zrobienia.

„Ta gra ponownie go odnajdzie. Te inningsy pozwolą mu ponownie znaleźć się jako gracz, a ty jesteś na to gotowy”.

READ  Wynik Cowboys vs. Bears: aktualizacje na żywo, statystyki gry, najciekawsze momenty i analiza meczu z 8. tygodnia

Czytelnik powiedział, że nie ma co do tego wątpliwości.

„Ten ból doprowadzi go do bycia wielkim” – powiedział Reeder. — Dotrze tam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *