Juan Soto „pompował”, aby dołączyć do składu San Diego Padres, który pokonał Colorado Rockies w swoim debiucie Slugger

San Diego — Juan Soto Przybywa do Petco Park, obiecując wnieść „dobre wibracje” do San Diego Padres i ostrzec drużyny przeciwne.

Uchwycenie talentu Pokolenia 23-latka w największej umowie dotyczącej terminów w historii ożywiło Padres i ich cierpliwych fanów, a przed nami jeszcze więcej.

Soto i Josh Bell W środę dołączył do składu, który jest obecnie ustalany przez gwiazdorskiego sluggera Grzywa Machado. krótka gwiazdka Fernando Tates Jr.. Oczekuje się, że wróci ze złamanego lewego nadgarstka za kilka tygodni.

To będzie naprawdę ekscytujące. Będzie naprawdę trudno się przez to przebić i życzę innym strzelcom powodzenia” – powiedział Soto, śmiejąc się na wstępnej konferencji prasowej, kiedy ta drużyna pojawiła się na boisku.

Po kilku godzinach Soto i reszta nowego zespołu, Padres, szybko spełnili słowa gracza.

Brandon Druryktóry został przejęty w finale z The Reds we wtorek, zdobył Grand Slam w swoim pierwszym meczu, Soto dwa razy szedł 1-3 z chodu, Bale szedł dwa razy i strzelił dwa gole, rzucając San Diego Colorado 9-1.

Soto został bardzo dobrze przyjęty przez fanów w Petco, kiedy wpadł na prawe pole w pierwszej połowie.

Przeszedł cztery wyciągi po swoim pierwszym trafieniu w dół kadru. Machado podwoił się za nim, Bale też szedł, a Drury został piątym graczem w erze ekspansji (od 1961), który trafił do Wielkiego Szlema w swoim debiucie drużynowym, według Elias Sports Bureau.

To wszystko przyczyniło się do udanego pierwszego wieczoru dla Padresa, który zajął drugie miejsce w Premier League, wyprzedzając Los Angeles Dodgers o 11 meczów w NL West po środowym zwycięstwie.

Soto, jeden z najlepszych młodych zawodników w grze, powiedział przed meczem, że cieszy się z włączenia Bale’a do wymiany. Obaj polecieli do San Diego prywatnym odrzutowcem we wtorek wieczorem.

READ  Burzliwe warunki i rześkie gwizdki prawdopodobnie nie pomogły w dalszym dążeniu do sukcesu, gdy FSU przeminęło.

„Dla mnie nigdy nie wiedziałem, że będę handlował razem”, powiedział Soto. „Może myślałem sobie”. „Kiedy zdałem sobie sprawę, że wchodzę z Joshem, mieliśmy wspaniały związek i byłem jeszcze bardziej podekscytowany i podekscytowany, ponieważ on nadchodzi i wiem, jakim jest facetem i co przynosi do stołu. Jestem naprawdę podekscytowany podzielił się nim w innym klubie.

Soto przyczynił się do swoich pierwszych Mistrzostw Świata w Mistrzostwach Świata w 2019 roku, a następnie osiągnął 0,351 w 2020 roku, aby zdobyć tytuł w mrugnięciu Premier League. Jest w swoim drugim sezonie All-Star z rzędu, a teraz on i Bill dołączyli do zespołu, którego szanse na playoffs znacznie przekroczyły.

Soto powiedział, że wszystkie rozmowy z dyrektorem generalnym Padres AJ Brillerem i jego nowymi kolegami z drużyny były następujące: „Wygrajmy, wnieśmy dobrą energię do klubu i na boisko, po prostu przyjdź tutaj i spróbuj wygrać. Spróbuj wykorzystać moje doświadczenie z 2019 roku jako mistrz świata w San Diego”.

„To właśnie zamierzam zrobić, o tym myślałem, odkąd wczoraj zobaczyłem transakcję. To właśnie zamierzamy zrobić, próbując dostać się do ostatniego stojącego zespołu”.

Soto myśli, że dołączy do jednego z zawodników w mistrzostwach świata.

Powiedział: „Tak, jasne”. „Ten zespół ma wszystko, czego potrzebuje, aby wygrać mistrzostwa świata”.

San Diego ostatni raz grało na mistrzostwach świata w 1998 roku, kiedy to New York Yankees zmiażdżyli ich.

Soto ma kontrakt na dwa sezony po tym roku i powiedział, że po tym nie myśli o niczym.

„Po prostu myślę o wygranej” – powiedział. „Przychodzę do tego klubu, aby wnieść energię, którą mam, wszystkie dobre wibracje, które muszę tu wnieść, aby wygrać”.

Soto i Bale pochodzą z zespołu z najgorszymi wynikami w baseballu do zespołu, który przetrwał swoje szanse w postseasonie.

„To naprawdę wspaniałe uczucie” – powiedział Soto. „Czuję się naprawdę wspaniale być tutaj. Właśnie przeniosłem się z zespołu, który nie ma szansy na przyjazd tutaj, to wspaniałe uczucie, nowa atmosfera, to dla mnie nowy początek. To nowy początek, nowe uczucie .Idź tam i daj więcej niż mam.”

READ  Przywrócił Jimowi Thorpe'owi pozycję jedynego złotego zwycięzcy olimpijskiego w 1912 roku

Bell powiedział: „Oczywiście wkładamy nasze serca i dusze w tę grę, bez względu na to, gdzie jesteśmy… Ale w ogniu jest trochę dodatkowego paliwa, aby być tutaj, być na polowaniu i mieć powód, by się pojawić trochę wcześniej każdego dnia, aby wykonać pracę. Musimy to zrobić. Zdecydowanie cieszę się, że mam tu nową okazję”.

Soto i Tates, również 23-letni, znają się od czasu wspólnej gry w Dominikańskiej Prospektywnej Lidze.

„To jest mój syn, mój chłopak z rodzinnego miasta” – powiedział Tatis we wtorek. „To znaczy, gramy razem odkąd mieliśmy 15 i 16 lat, a teraz jesteśmy w tej samej drużynie. To szaleństwo”.

W raporcie wykorzystano informacje z Associated Press.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.