Justin Timberlake aresztowany za DWI w Hamptons: źródło

Gwiazda muzyki pop została wezwana do stawienia się w sądzie 26 lipca.

Piosenkarz Justin Timberlake został aresztowany i oskarżony o wykroczenie za jazdę pod wpływem alkoholu w Hamptons, powiedział ABC News funkcjonariusz organów ścigania.

Według policji w Sag Harbor Village Timberlake wjechał swoim samochodem w znak stopu i skręcił na nadjeżdżający pas ruchu we wtorek o 12:37.

Gwiazda popu jechała szarym BMW UT 2025 po Madison Avenue, kiedy nie zatrzymała się i nie utrzymała swojego pasa ruchu. Kiedy policja go zatrzymała, stwierdziła, że ​​Timberlake „jechał pod wpływem alkoholu”.

Policja ustaliła, że ​​Timberlake prowadził samochód pod wpływem alkoholu, miał przekrwione i szkliste oczy, a z jego oddechu wydobywała się „silna woń napoju alkoholowego”. Ze skargi wynika, że ​​miał także powolną mowę, chwiał się na nogach i słabo wypadł w terenowym teście trzeźwości.

Ze skargi wynika, że ​​Timberlake powiedział funkcjonariuszowi dokonującemu aresztowania, że ​​wypił tylko jednego drinka.

Timberlake (43 lata) został zatrzymany na noc na rozprawie, a następnie wypuszczony we wtorek rano za własnym uznaniem.

Nakazano mu stawić się fizycznie w sądzie w Sag Harbor w dniu 26 lipca.

Timberlake zagra w najbliższy weekend dwa koncerty w Chicago i dwa koncerty w Nowym Jorku w przyszłym tygodniu w ramach trasy „The Forget Tomorrow World Tour” promującej swój szósty album studyjny Everything I Thought It Was.

ABC News skontaktowało się z przedstawicielem Timberlake’a w celu uzyskania komentarza.

Timberlake po raz pierwszy zyskał ogromną popularność jako członek boysbandu *NYSNC pod koniec lat 90. i na początku XXI wieku, zanim zaczął grać solo w 2002. Jego debiutanckie wydawnictwo „Justified” sprzedało się w milionach egzemplarzy i zawierało hity „Cry”, „I Am rzekę.” I „twoje ciało się kołysze”.

READ  Portret Szekspira wysłany na skraj kosmosu z okazji 400. rocznicy powstania Pierwszego Folio

Zdobył 10 nagród Grammy, cztery nagrody Emmy oraz gospodarz nagród Billboard Music Awards i MTV Video Music Awards. Timberlake był nominowany do Oscara i Złotego Globu za piosenkę przewodnią do filmu „Trolls” i przebojowego singla „Can’t Stop the Feeling!”

W zeszłym roku Timberlake ponownie spotkał się ze swoimi kolegami z zespołu *NYSNC, wywołując wiele fanfar na temat ścieżki dźwiękowej „Trolls Band Together”. on jest też Ponownie połączył się z *NYSNC Występ w marcu.

Zagrał także w kilku dużych filmach kasowych, takich jak „The Social Network”, „Bad Teacher” i „Friends with Benefits”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *