Kampania Hillary Clinton zapłaciła pracownikom technologicznym za odkopanie kontaktów Donalda Trumpa z Rosją

W kampanii prezydenckiej Hillary Clinton w 2016 r. Donald Trump zapłacił Rosji za „infiltrację” Trump Tower i serwerów w Białym Domu, próbując połączyć Rosję z Rosją, co jest nowym zarzutem dotyczącym bomby.

Miał za zadanie zbadać źródło piątkowego wniosku z prokuratora sądowego Rosyjskie badanie FBI Pomogło to zrzucić zimną wodę na wieloletnie oskarżenia Demokratów.

Specjalny doradca John Durham wniósł pozew przeciwko Michaelowi Sussmanowi, adwokatowi kampanii Clintona, w związku z zarzutami okłamywania Fedu. Według Fox News.

Dwa miesiące przed wyborami Schumann rzekomo powiedział FBI, że nie pracuje dla Clintona, kiedy przekazał agencji dokumenty, w których twierdził, że Trump powiązał tę organizację z bankiem powiązanym z Kremlem.

Mówi się, że kampania prezydencka Hillary Clinton zapłaciła firmie internetowej za „hakowanie” serwerów w 2016 r., aby połączyć byłego prezydenta Donalda Trumpa z Rosją.
Evan Agostini / Inwizja / AB

Prawnik ma Niewinny Za zarzut złożenia fałszywego oświadczenia agentowi federalnemu.

Ruch Durhama twierdzi, że Sussmann „zbierał zarzuty przeciwko FBI w imieniu co najmniej dwóch konkretnych klientów, w tym dyrektora ds. technologii (Tech Executive 1), amerykańskiej firmy internetowej (Internet Company 1) i kampanii Clintona”.

Specjalny doradca John Durham złożył pozew, twierdząc, że Clinton prowadziła kampanię przeciwko Trump Tower i serwerom w Białym Domu.
Specjalny doradca John Durham złożył pozew, twierdząc, że Clinton prowadziła kampanię przeciwko Trump Tower i serwerom w Białym Domu.
Obrazy Getty

Dokumenty pokazują, że „wielokrotnie płacił za kampanię Clintona przeciwko zarzutom rosyjskiego Banku-1”, w której brała udział agencja wywiadowcza, administrator techniczny, badacze Internetu i duża liczba pracowników firm internetowych.

W 2017 r. Sussman przedstawił „zaktualizowany zestaw zarzutów” dotyczących rosyjskiego zaangażowania ówczesnego prezydenta Trumpa w inną agencję rządową, podał ruch.

Wśród zarzutów postawionych w tamtym czasie ruch twierdzi, że podejrzane wyszukiwania DNS „dowiodły, że rosyjskie adresy IP były wykorzystywane przez Trumpa i/lub jego sojuszników w Białym Domu i innych miejscach przez rzadkie rosyjskie telefony bezprzewodowe”. Powiedział.

Fox donosi, że Tech Executive-1 i inni „oparli się częściowo na rzekomym transporcie DNS Trump Tower, nowojorskiego apartamentowca Donalda Trumpa, EOP i wspomnianego dostawcy opieki zdrowotnej”. Raport.

Durham powiedział, że jego biuro „nie znalazło poparcia dla tych zarzutów” i że dowody rzekomo dostarczone przez Sussmana były niekompletne i pogięte.

READ  Tory Bowie, mistrz świata w sprincie, zmarł w wieku 32 lat

Trump powiedział w oświadczeniu w sobotę wieczorem, że zeznania Durhama udowodniły, że był czas, kiedy wina Sussmana zostałaby „skazana na śmierć”.

Były prezydent Donald Trump powiedział, że przestępstwo popełnił prawnik kampanii Clinton, Michael Sussman "Większa korupcja w zakresie i rozmiarze niż Watergate" W oświadczeniu wydanym w sobotę wieczorem.
Były prezydent Donald Trump powiedział w oświadczeniu w sobotę wieczorem, że oskarżenie prawnika kampanii Clintona, Michaela Sussmana, było „o wiele większą korupcją w celu i skali niż Watergate”.
AP

„Dokument ten dostarcza niezbitych dowodów na to, że moja kampania i prezydentura były szpiegowane przez aktywistów finansowanych przez kampanię Hillary Clinton w celu wspierania całkowicie sfabrykowanych stosunków z Rosją” – czytamy w oświadczeniu byłego prezydenta republikańskiego.

„Jest to znacznie większa korupcja pod względem celu i skali niż Watergate, a osoby zaangażowane i znane w tej operacji szpiegowskiej powinny być ścigane”.

Republikanin Cash Patel, który był głównym śledczym śledztwa Trumpa w sprawie stosunków z Rosją, powiedział, że zgłoszenie Fox News Durham jest „solidnym” dowodem na to, że kampania Clinton zaplanowała „organizację przestępczą”, która miała sfabrykować powiązanie między prezydentem Trumpem a Rosją.

Były prawnik FBI Kevin Clinsmith jest pierwszą osobą Został oskarżony o opublikowanie fałszywego oświadczenia W związku z procesem Durhama. W 2020 roku przyznał się do winy za sfałszowanie dokumentu użytego przez FBI do wyśledzenia doradcy Trumpa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *