Kanye West obserwuje nowe konto na Instagramie Pete’a Davidsona

Kanye West będzie nadążał za Davidsonem.

Nie tylko podążał za projektantem mody Yeezy Nowy Instagram Pete’a Davidsona Zamieścił jednak zrzut ekranu ze środowego komiksu „Saturday Night Live” i zatytułował go: „OBSERWOWANI”. Podobnie jak większość jego postów, West wkrótce usunął zrzut ekranu.

Nic dziwnego, że Davidson nie odwzajemnił się kontynuacją, a zamiast tego podąża tylko za swoją dziewczyną Kim Kardashian i aktorem Sebastianem Stanem.

(Nawet jego najlepszy przyjaciel John Mulaney?!)

28-letni aktor „King of Staten Island” wybrał dobry moment, by dołączyć do społeczności, w której raper „Flashing Lights” (44 lata) groził i obrazić go Na peronie ze względu na jego związek z założycielem Skims, 41.

Davidson od tego czasu nie był na Instagramie Po raz pierwszy zrezygnowałam z tego latem 2018 roku na problemy ze zdrowiem psychicznym.

„Nie, nie ma nic złego. Nic się nie stało. W niczym nie ma nic tajemniczego” – powiedział wtedy. „Po prostu nie chcę już być na Instagramie. Ani na jakiejkolwiek platformie mediów społecznościowych”.

Gwiazda „Wielkiego Czasu Dorastania”, który udokumentował swoją walkę z zaburzeniem osobowości typu borderline, opisał internet jako „złe miejsce”, które nie sprawia, że ​​„czuje się dobrze”.

„Dlaczego miałbym spędzać czas w negatywnej energii, kiedy moje prawdziwe życie jest rozświetlone. Fakt, że muszę to powiedzieć, potwierdza moją rację.” „Kocham was wszystkich i jestem pewien, że kiedyś wrócę. 🙂 Dołącz do swojej okolicy, Pete.”

Pete Davidson spaceruje z Kim Kardashian.
Nowe konto gwiazdy „SNL” pojawia się w związku z jego związkiem z Kim Kardashian i jego konfliktem z Zachodem.
Jackson Lee / SplashNews.com

Dołączył ponownie na krótko w grudniu 2018 roku, ale odszedł po tym, jak pozostawił przerażającą notatkę swoim fanom, która sprawiła, że ​​zastanawiali się, czy był Miał skłonności samobójcze.

„Naprawdę nie chcę już być na tej ziemi” – pisał wtedy. „Robię, co w mojej mocy, aby zostać tutaj dla ciebie, ale tak naprawdę nie wiem, jak długo wytrzymam. Wszystko, co próbowałem zrobić, to pomóc ludziom. Pamiętaj tylko, że ci to powiedziałem.”

READ  Warner Bros pozywa. Najważniejszy w kontrakcie „South Park”.

Jak na ironię, post pojawił się po Davidson Zachód chwalony Za jego „odwagę” w omawianiu swoich problemów ze zdrowiem psychicznym w tamtym czasie.

humorysta Zacząłem spotykać się z Kardashian zeszłej jesieni po Wniosłem o rozwód z tobą W lutym 2021 r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *