Kardynałowie pokonali Najeźdźców po powrocie Byrona Murphy’ego w OT

Obrazy Getty

Cardinals przegrali 20:0 na koniec pierwszej połowy niedzielnego meczu w Las Vegas i przegrali 23:7 w czwartej kwarcie, ale nie wyjdą z Nevady z wynikiem 0-2.

Keeler Murray Zagrali fantastyczną czwartą kwartę, aby wymusić dogrywkę z remisem 23:23 i ostatecznie wygrali mecz w swojej obronie. plecy Izajasz Simmons Przymusowe przyjęcie szerokich najeźdźców Łowca Renfro Czuć piłkę i plecy Byron Murphy Oddał piłkę 59 jardów dla zwycięzcy meczu przyziemienia.

Długo sprawdzano, czy Murphy opuścił piłkę przed przekroczeniem linii bramkowej, ale urzędnicy ostatecznie potwierdzili, że Cardinal wróci do domu z wygraną 29:23. Wynik pozwala im dołączyć do delfinów i odrzutowców w komponowaniu nieprawdopodobnych zwycięstw w drugim tygodniu.

Murray był zaledwie 6 z 9 na 53 jardy w pierwszym inningu, ale przeszedł 25 z 40 na 224 jardy i upadł po przerwie. Pobiegł także do przyłożenia, pędząc przez całe eony, aby zamienić dwupunktową konwersję nogami i uderzając AJ Greena z tyłu strefy końcowej, aby uzyskać wskaźnik kołkowy gry pod koniec regulaminu.

Trzech Cardinals w drugiej połowie pomogło utrzymać Raiders z dala od boiska i miało parę trójek i wygrało, gdy zdobyli piłkę w ich posiadaniu. Wciąż byli w stanie wygrać mecz w dogrywce po bezpieczeństwie Dorona Harmona Złamał przepustkę do Hollywood Brown na czwartym miejscu, aby zabić pierwszych kardynałów z dodatkowego kursu.

Derek Carr Uderz Renfrew, aby przenieść drużynę w pole karne, ale szeroka pałka prawie straciła zamieszanie pod koniec gry. Carr wracał do niego dwa razy później, a Simmons wystrzelił piłkę, podczas gdy Renfrew próbował złapać jeszcze kilka jardów Daniel Carlson Służy do próby wygrania meczu dzięki celowi z gry.

Conquerors mają teraz 0-2 i spróbują wygrać na drodze z Tytanami w następny weekend. The Cardinals będą gościć Rams 1-1 w meczu NFC West.

READ  Wrexham v Boreham Wood - Relacja z meczu piłki nożnej - 22 kwietnia 2023 r